reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

A pewnie na NFZ chodzisz teraz tak ?
No słabe to jest że nie miałas USG a następna wizyta tak późno ??? :eek:

Ja mam co 3 tygodnie średnio ale prywatnie i na każdej usg robi , ale pewnie tak często mam bo kasę na tym robi ...

A swoją drogą ? Do dziewczyn prywatnie ktore chodzą , jak macie zawsze USG to zawsze drukuje Wam zdjęcie z wizyty bobasa ??? :confused:
Z wizyt prywatnych po 2 zdjecia na ..ale pierwsze wizyty to 1 zdjecie.... abpitem dostawalam kilka... bo dzidzia wieksza...

Na nfz zawsze tylko 1
 
reklama
W ogóle czuję się taka "nadmuchana". Bardzo boję się że za dużo przytyje. Waga wyjściowa 56 a już jest prawie 59:szok:
 
U mnie rano mniejszy. Po poludniu już troszkę widać, zobaczcie.
Photo_1524751713372-2.jpg
 

Załączniki

  • Photo_1524751713372-2.jpg
    Photo_1524751713372-2.jpg
    1,9 KB · Wyświetleń: 345
Właśnie odnalazłam kartę z pierwszej ciąży tam niby waga wyjściowa 54.7 ale do 60 dobilam pod koniec czerwca. A teraz nie ma jeszcze maja a mi 1 kg do 60 brakuje. Masakra. Nie wiem jak Wy, ale ja w ogóle nie czuje się atrakcyjnie. Mam nadzieję że nie przekrocze 70 kg
 
A u mnie juz widać .... wieczorem to juz w ogole ☹️☹️ spodnie tylko ciążowe w poprzedniej ciazy w 5 mies to talia osy nic zupelnie ehh czyli jednak w drugiej ciazy szybko jedna po drugiej brzuch widac duzo wczesniej u mnie sie sprawdzilo, tzn ze w ogole brzuch bedzie wiekszy skoro wychodzi wczesniej?
 
A u mnie juz widać .... wieczorem to juz w ogole ☹️☹️ spodnie tylko ciążowe w poprzedniej ciazy w 5 mies to talia osy nic zupelnie ehh czyli jednak w drugiej ciazy szybko jedna po drugiej brzuch widac duzo wczesniej u mnie sie sprawdzilo, tzn ze w ogole brzuch bedzie wiekszy skoro wychodzi wczesniej?
Matko oby nie! U mnie w pierwszej pokazał się ok 21 tyg, aleee jak już się pokazał to był ogromny! Nie wyobrażam sobie teraz jeszcze wiekszego
 
reklama
Do góry