reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
To ja swojej wagi nie podam :( co do cen wizyty ja place 150 z usg( czesc dostaje refundacji z pakietu medycznego - bo moge chodzic i robic badanie gdzie chce, ale wtedy nie mam calej refundacji. Dzis bylam na wizycie, dzidzio 120 gr, jest ok. Płci nie znamy, bo dziecko nie współpracowało.
 
Właśnie odnalazłam kartę z pierwszej ciąży tam niby waga wyjściowa 54.7 ale do 60 dobilam pod koniec czerwca. A teraz nie ma jeszcze maja a mi 1 kg do 60 brakuje. Masakra. Nie wiem jak Wy, ale ja w ogóle nie czuje się atrakcyjnie. Mam nadzieję że nie przekrocze 70 kg


Ja czuję się jak pasztecik , nigdy tyle nie ważyłam 61 kg :szok: ja wiem że nie mam co narzekać .

W ciazy - ani włosów nie farbuje , ani nie podcinam włosów ani grzywki , ani paznokci nie robię moich kochanych hybryd na naturalnej płytce ( sama umiem sama sobie robilam ) ... Wiem że inne mamy dbają o Siebie w ciazy a ja się boje i chyba się nie przekonam ... Dlatego czuje się nie atrakcyjnie i nie ładnie i jak nie ja .... :no:
Zawsze koło Siebie dużo robiłam zeby wyjąć z domu i wyglądać fajnie ;-) ;)

A tu... Teraz nie poznaje Siebie haha :szok:
 
Dziewczyny Wy wszystkie macie już widoczne brzuszki?
Ja juz ostatnio zaliczylam szok sasiada, ze ciaza taka mloda a brzuch duzy :p
A u mnie juz widać .... wieczorem to juz w ogole [emoji852]️[emoji852]️ spodnie tylko ciążowe w poprzedniej ciazy w 5 mies to talia osy nic zupelnie ehh czyli jednak w drugiej ciazy szybko jedna po drugiej brzuch widac duzo wczesniej u mnie sie sprawdzilo, tzn ze w ogole brzuch bedzie wiekszy skoro wychodzi wczesniej?
Ja tez sie nad tym zastanawialam. Bo mialam ogromny brzuch i seriooo nie wyobrazam sobie jeszcze wiekszego niz wtedy!
 
reklama
Ja czuję się jak pasztecik , nigdy tyle nie ważyłam 61 kg :szok: ja wiem że nie mam co narzekać .

W ciazy - ani włosów nie farbuje , ani nie podcinam włosów ani grzywki , ani paznokci nie robię moich kochanych hybryd na naturalnej płytce ( sama umiem sama sobie robilam ) ... Wiem że inne mamy dbają o Siebie w ciazy a ja się boje i chyba się nie przekonam ... Dlatego czuje się nie atrakcyjnie i nie ładnie i jak nie ja .... :no:
Zawsze koło Siebie dużo robiłam zeby wyjąć z domu i wyglądać fajnie ;-) ;)

A tu... Teraz nie poznaje Siebie haha :szok:
Ohoo...jakbym siebie słyszała,choć pozostawilam sobie 'przyjemność' depilacji :D potem balsamik i taka piękną wtedy jestem :D
Aa..i jeszcze olejuje wlosy. To jeszcze do ekskluziwów doliczyc mogę:D
 
Do góry