reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Jak korzystam z luxmedu w Łodzi, ogólnie jestem zadowolona. Moja lekarka bez problemu daje zwolnienie, sama mi proponowała już na samym początku ciąży. Są spore kolejki do USG, trzeba umawiać się dużo wcześniej. Są też lekarze o których słyszałam bardzo złe opinie, ja sama zanim wybrałam lekarza do prowadzenia ciąży to odwiedziłam kilku

Dzięki za info. Ja właśnie boje się ze mój gin do końca ciąży będzie zwlekał z propozycja L4 mimo ze ostatnio słabo się czułam-cały czas pracuje. Doszły mnie słuchy, ze tam ogólnie jest problem z dawaniem zwolnień na ciąże stad moje pytanie.
 
Cześć Dziewczyny....tak myślę o szkole rodzenia ? Czy już jesteście zapisane, czy to już jest dobry moment na zapisanie się ? Nie za wcześnie ?
 
@pysia1986 z mięśniakiem w ciąży nic nie zrobisz.
Odpuść w ogóle myślenie o nim w ciąży dla dobra Dzidzi.
Po urodzeniu może być tak, że On się naprawdę sporo zmniejszy.
Usuwanie to mocna ingerencja.
Porozmawiaj z mądrym lekarzem.
Ja mam 3 niewielkie i lekarz kazał absolutnie w ogóle o nich nie myśleć.
Póki co nie rosną. Usuwanie to też robi się wówczas jak kobieta nie chce mieć juz dzieci .
Bardzo często przez hormony robią się i tak nowe.

Pysiu Droga trzymam mocno kciuki za Ciebie i Twoje lepsze samopoczucie :-*
Nie panikuj ciesz się ciąża.
Pozytywne myślenie . Nawet przez łzy.
Widzisz też tak myślałam i nie do końca tak jest. Znalazłam klinikę w Rzeszowie która to dziadostwo usuwa i nie ma ryzyka że kobieta nie będzie mogła mieć już dzieci tylko w trakcie ciąży tego nie robią. Robi się to nieinwazyjne. Masz całkowitą rację żeby o tym nie myśleć ale im więcej rozmawiam tym więcej wiem od różnych ludzi mnie ten miesniak dokucza i to m9cno ból jest taki że nie mogę się z boku na bok przekręcić więc ciężko o nim nie myśleć ;-( znajomej znajoma miała potworniaka to złośliwy wytwór którego lekarze usunęli w 16 tyg A ciążę odnosiła do końca są różne przypadki. Dziękuję za słowa otuchy mega to pomaga ja wiem że dam radę jestem mega silna osobą i dzidzia ma.to po mnie i też się o swoje miejsce postara kopniaka miesniakowi zasadzi i moze ten da mi spokój ;-)
 
Cześć Dziewczyny....tak myślę o szkole rodzenia ? Czy już jesteście zapisane, czy to już jest dobry moment na zapisanie się ? Nie za wcześnie ?
Ja zaczęłam myśleć o tym w weekend i chciałam dziś już się umawiać na lipiec najlepiej ale chłopak poradził żebym na jutrzejszej wizycie ginekologa dopytala kiedy najlepiej. Dam znać co powie.
 
Dzięki za info. Ja właśnie boje się ze mój gin do końca ciąży będzie zwlekał z propozycja L4 mimo ze ostatnio słabo się czułam-cały czas pracuje. Doszły mnie słuchy, ze tam ogólnie jest problem z dawaniem zwolnień na ciąże stad moje pytanie.
Trochę tego nie rozumiem jak lekarz może nie dać zwolnienia jak pacjentka mówi że źle się czuje. Ja czuję się znacznie lepiej niż na początku ciąży ale zdążają mi się zawroty głowy i ogólnie jestem "spowolniona". Może czasem trzeba trochę podkolorować to jak się czujesz skoro chcesz iść na zwolnienie ;)
 
Dzięki za info. Ja właśnie boje się ze mój gin do końca ciąży będzie zwlekał z propozycja L4 mimo ze ostatnio słabo się czułam-cały czas pracuje. Doszły mnie słuchy, ze tam ogólnie jest problem z dawaniem zwolnień na ciąże stad moje pytanie.

A możesz sobie zmienić miejsce ?
Bo sama wiesz, to już Twoja trzecia ciąża, że Tobie ma być dobrze a nie lekarzowi.
Ja planuje swojego w ten piątek poprosić w maju już w połowie, że chciałabym już na L4 dłuższe z przedłużeniem co 3 tygodnie.
Jeśli będzie dąsał mam namiary na innego lekarza, który nie mówi wściekły kobietom, że ciąża to nie choroba.
Ja dojeżdżam metrem. Raz odplynelam.
Pracuje w korporacji. Średnio przyjemne środowisko.
Nie jestem najmłodsza Mama.
I chce zwyczajnie cieszyć się tym czasem a nie myśleć czy poleci mi krew tym razem czy nie. Czy ktoś mi ustąpi miejsca czy nie.
W godzinach szczytu jest mega ścisk i zaduch i jest to zwyczajnie niebezpieczne.

Jeśli którykolwiek z lekarzy będzie dąsał. Szukam lekarza prywatnie. Trudno. Nawet jakbym musiała regularnie za to płacić.
 
reklama
Dzięki za info. Ja właśnie boje się ze mój gin do końca ciąży będzie zwlekał z propozycja L4 mimo ze ostatnio słabo się czułam-cały czas pracuje. Doszły mnie słuchy, ze tam ogólnie jest problem z dawaniem zwolnień na ciąże stad moje pytanie.

Mi sie wydaje ze to o kase chodzi...skoro jest tam ogilny problem z l4.....tak samo jest ze skierowaniami na nfz..sa przychodnie gdzie lekarze duzo skierowan daja.8 na 1 wizycie....a sa przychodnie gdzie tylko max 3 skierowania na badania podczas 1 wizyty dawali.... nie wiem o co z tym chodzi..ale mowia ze inaczej oni beda placic za te badania..czyzby z l4 tez o to chodzilo..?
ja dostawalam wlasciwie zawsze l4 bez problemu..bylo pytanie czy chce Pani zwolnienie..? czy potrzeba l4? Ja ze tak...i koniec rozmowy.... raz trafilam starsza kobitke, ktora stwierdzila ze nie... bo nie :)

A lekarz z Toba robil wywiad dokladniejszy ?ze z gory nie daje l4.. wie gdzie pracujesz? Czy sa warunki szkodliwe czy nie?
 
Do góry