reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Mnie póki co te wszystkie dodatki nie interesują bo ja np nie dostałam wypłaty za marzec jeszcze ... bo moja szanowna dyrektorka nie dostarczyła zwolnienia do ZUS. Niby przed wczoraj jak z nią rozmawiałam to już dostarczyła i przepraszała ale zobaczymy .... jako ze ZUS ma 30 dni na wypłatę świadczenia to wypłatę Marcina i kwietniowa dostanę ...... pod koniec maja ....... szok

Ja też jeszcze czekam... a wydatków nie brakuje...:(
 
reklama
Czesc dziewczyny, pisze do Was ze szpitala. Niestety rano miałam krwawienia. Udało mi się dostać do mojej Pani doktor. Wszystko z dzieckiem w porządku, łożysko nie jest nisko. Nieś mam grupe krwi ARH- więc skierowanie do szpitala konieczne i podanie immunoglobuliny A przy okazji też progesteronu. Nienawidze szpitali ale myśl ze z maluchem wszystko dobrze mi to rekompensuje :)

o matko! trzymaj się tam! najwazniejsze że z maleństwem wszytsko ok!
 
Ja też jeszcze czekam... a wydatków nie brakuje...:(

Dokładnie .... ja przez ostatni czas średnio co dwa dni dziwnie do zusu jak znów mnie w balona dyrektorka zrobiła i jednak L4 nie dostarczyła to pisze oficjalna skargę. I wtedy już ZUS będzie się kontaktował bezpośrednio z nią.

My w piątek podpisujemy finalne dokumenty kupna mieszkania po majowce sie wprowadzamy a jeszcze meble trzeba kupić. Ja chodzę na prywatna uczelnie muszę za nią zapłacić plus moje rachunki a tu brak całej mojej wypłaty ..... no masakra po prostu ....
 
reklama
Pytałam w UP i taka informacje mi podali, jakiś miesiąc temu. Na necie też tak piszą, z nie trzeba rejestracji
Wierzę Ci, akurat koleżanka mało wiarygodna - wyszła za mąż za chłopaka po to żeby mieć 500+ (mowila znajomym ze inaczej by nie dostała, co jest bzdurą ). Najwyraźniej i tu nie miała racji lub była wprowadzona w błąd.
 
Do góry