reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
No ale od lipca do października z niczym. I jeśli nie bede chodzić na rozmowy o pracę to mi cofna zasiłek na bezrobociu
Wiesz ja nie wiem jak u Was jest (domyślam się ze w Warszawie więcej ofert pracy) ale u mnie pierwsza oferta pracy pojawia się po ok pół roku (mówię na podstawie tego co opowiadają rodzina/znajomi, z różnym wyksztalceniem, doswiadczeniem w pracy itp). Kolezanka o ktorej wczesniej pisalam zapisala sie na poczatku ciazy i nikt nie zadzwonił - ale ja to tylko z opowieści zaslyszanych wiem, bo sama nigdy nie korzystałam. A dowiadywalas się już w up jak to jest z zapisaniem się ciężarnej - jak to w praktyce wygląda?
 
Wy frytki a ja placki ziemniaczane :)

O to to to... za mna chodza od 2 dni... :)
Ale teraz znowu mam inne przysmaki..i placki sie przesuwaja... :)

Dzisiaj rosół gotuje na giczy wolowej, elementach z kurczaka i filet indyla dorzucilam dla dzieci... mniami... jutro przerobie na pomidorowa :)

Arbuz...

Babeczki słodkie z owocami :)

Macie ochote ??? :)
P_20180419_125026_1.jpg

P_20180419_114305_1.jpg
P_20180419_125034_1.jpg


Jak milo nie miec mdłości...
Najlepszy 2 trymestr !!!
 

Załączniki

  • P_20180419_114305_1.jpg
    P_20180419_114305_1.jpg
    1 005,6 KB · Wyświetleń: 287
  • P_20180419_125026_1.jpg
    P_20180419_125026_1.jpg
    626,9 KB · Wyświetleń: 277
  • P_20180419_125034_1.jpg
    P_20180419_125034_1.jpg
    523,7 KB · Wyświetleń: 273
O to to to... za mna chodza od 2 dni... :)
Ale teraz znowu mam inne przysmaki..i placki sie przesuwaja... :)

Dzisiaj rosół gotuje na giczy wolowej, elementach z kurczaka i filet indyla dorzucilam dla dzieci... mniami... jutro przerobie na pomidorowa :)

Arbuz...

Babeczki słodkie z owocami :)

Macie ochote ??? :)Zobacz załącznik 848269
Zobacz załącznik 848268 Zobacz załącznik 848270

Jak milo nie miec mdłości...
Najlepszy 2 trymestr !!!
Ja dzisiaj robie barszcz na wedzonych zeberkach :) przez Was bede musiala jechac szukac arbuza po miescie jak maz wroci z pracy [emoji14]
 
Dziewczyny, u mnie jest pogorszenie. Mam skierowanie do szpitala. Szukam teraz na gwałt jakiejś konsultacji z lekarzem klinicznym. Jeśli któraś z Was może podpowiedzieć lekarza we Wrocławiu, to proszę (może być na priv).

O matko.. :( mam nadzieje ze za 30 stron jak was dogonie dowiem sie ze wszystko okey !!!
 
Czekam na telefon z gabinetu kierownika kliniki, czy mnie dzisiaj przyjmie. Pani z rejestracji była bardzo miła, gdy jej nakreśliłam problem - oby się zgodził mnie przyjąć, bo nie chcę pchać się do szpitala, w którym zaproponują mi to samo, co w poprzednim.

Krwiak wcale się nie opróżnia, wcale się nie zmniejsza, już pół macicy jest w skrzepach. Mój ginekolog ma ogromne doświadczenie USG i powiedział wprost, że NIE WIE, co to jest, nie widuje takich rzeczy.

Dziecko żyje, rośnie zgodnie z terminem, ale już jest przygniecione "towarzystwem" w macicy ;(
Jak dzidzie przygniata...to co bedzie potem.. powinien chyba ktos operowac i usunac to ustrojstwo ! Moze powinnas nie szukac w okolicy tylko w Polsce najlepszego szpitala..
 
Dziewczyny!! Będzie chłopak [emoji173][emoji173]
Gratulacje! <3
Wiesz ja nie wiem jak u Was jest (domyślam się ze w Warszawie więcej ofert pracy) ale u mnie pierwsza oferta pracy pojawia się po ok pół roku (mówię na podstawie tego co opowiadają rodzina/znajomi, z różnym wyksztalceniem, doswiadczeniem w pracy itp). Kolezanka o ktorej wczesniej pisalam zapisala sie na poczatku ciazy i nikt nie zadzwonił - ale ja to tylko z opowieści zaslyszanych wiem, bo sama nigdy nie korzystałam. A dowiadywalas się już w up jak to jest z zapisaniem się ciężarnej - jak to w praktyce wygląda?
U mnie tez oferta pojawila sie niepredko, ale na kilku rozmowach bylam.. na jednej uslyszalam, ze szukaja osoby starszej, bo mloda nie umie tyle, co ktos kto dluzej jest w branzy. Na innej przemily pan powiedzial, z on tak naprawde nie chce ludzi z polski, ale oferte musial dac, bo chce sciagnac ukraincow do pracy, a na trzeciej rozmowie pani kierownik wyszla, poprosila o skierowanie i wpisala "nie spelnia wymogow" nie zamieniajac ze mna slowa... Wiec no.. nie zawsze tak kolorowo jest z UP... W ciazy wiem, ze w niektorych urzedach notuja, ze kobieta jest w ciazy i kaza przychodzic tylko sie pokazac, ale nie dopasowuja zadnej oferty-tak jest np u nas...
 
reklama
O to to to... za mna chodza od 2 dni... :)
Ale teraz znowu mam inne przysmaki..i placki sie przesuwaja... :)

Dzisiaj rosół gotuje na giczy wolowej, elementach z kurczaka i filet indyla dorzucilam dla dzieci... mniami... jutro przerobie na pomidorowa :)

Arbuz...

Babeczki słodkie z owocami :)

Macie ochote ??? :)Zobacz załącznik 848269
Zobacz załącznik 848268 Zobacz załącznik 848270

Jak milo nie miec mdłości...
Najlepszy 2 trymestr !!!
U mnie gulasz :) ale taki deserek. ...mmmmm zjadłabym :)
 
Do góry