reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
No to acard biore od poczatku ciazy i nadal mam brac ale to mam ze wzgledu na stan przedrzucawkowy w poprzedniej ciazy, mam sie pomalu aktywizować i normalnie funkcjonowac zadnych lekow mi nie dal. Mnie moj lekarz nic nie mowil ze moze sie syt powotrZyc ja nawet o tym nie pomyslalam .... :( ale pewnie moze sie wszystko wydarzyc.
Ja plamilam na poczatku na brazowo jakies 2 mies ( nie codziennie) to moj lekarz nawet mi duphaston nie dal bo twierdzil ze naukowych dowodow na to ze to zmniejszy to krwiaka nie ma, organizm ciaze utrzymuje bo nie ma czerwonych plamien to znaczy ze progesteron jest ok i tez myslalam o co z tym chodzi bo wszystkoe dziewczyny z krwiakiem braly progesteron.
Takze rzeczywiscie co lekarz to opinia

To, ze się powtarza znam z autopsji niestety. Także dźwiganie dzieciów :d i siat z zakupami odpada. Co jeszcze się dowiedziałam to, ze mam koło 30 tygodnia doprosić się o zastrzyk ze sterydem na przyspieszenie rozwoju płuc to z racji na przebieg poprzednich ciąż
 
Nie martw się,na pewno będzie dobrze! Maluch jest zdrowy i tak masz myśleć! Zresztą to jest tylko jakieś tam prawdopodobieństwo,bardzo niewielki. Główka do góry i do walizek:)

Witaj:) widzę zestaw leków taki jak mam ja:) tzn duphaston właśnie odstawiłam. Jak samopoczucie?
świetnie, dziękuje :) Od kiedy wiem o ciazy- czyli mniej wiecej od 9 tygodnia- nie mialam zadnych dolegliwosci :) Gdyby nie usg to nawet nie wiedzialabym, ze w niej jestem :)
 
Jestem w domu... Teoretycznie wszystko ok, ale NT wyszło 2,4... :(
Ciąża jest tydzień starsza, czyli zamiast 11 +5 jest 12 +5
Wygląda na chłopaka, przynajmniej Pan doktor mówi, że dziewczynki z tego nie będzie :)
Wrzucam te wyniki... Szczerze mówiąc bardzo się boję :(Zobacz załącznik 846453Zobacz załącznik 846456
Wydaje mi się, że te wyniki są ok. Podobno niepokój budzi ta trisomia 1:300, a Ty masz do ponad 800 i więcej:) więc głowa do góry i przyjemnego lotu oraz pobytu w Holandii:)
 
reklama
Sam stwierdził, że pappa niewiele zmieni. W sensie dalej bedzie ryzyko błędu. Zasugerował nifty, ale nie stać mnie niestety...
Jak to pappa nic nie zmieni? Kurcze,to trąbią,że pełen obraz daje krew+usg przecież,tym bardziej,że stwierdził,że cos nie tak. A ma lekarz certyfikat?

jak mnie wkurza takie coś,nagadał dziewczynie i tyle..
 
Ostatnia edycja:
Do góry