reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Moja kolezanka jest od poczatku ciazy na acardzie i clexane i mimo to krwiak jej sie pojawil chyba ok. 8tc, wchłanial sie przez miesiac (scisle lezenie). Lezalam tez z dziewczyna w podobnej sytuacji (roznica taka, ze krocej miala krwiaka). Oszalec mozna z tymi teoriami...

Cholera czyli nie ma reguły :/ poprzednim razem naprawdę miałam mutanta przeleżałam 7 mscy plackiem. Nawet jadłam na leżąco - jakoś się udało. Teraz pozwolili mi powoli spacerować, ale wraz jestem obsr@na [emoji85]
 
Ja właśnie dzisiaj zrobiłam cała listę wyprawkowa zamierzam wydrukować i odhaczać po kolei !
Wstaw swoją listę jak możesz. Chętnie podejrze jako niedoświadczona.

Ja kupuje wózek z siedziskiem kubełkowym no dla takiego dziecka mniejszego zaraz jak się przesiada z gondoli ponoć jest wygodniejszy bo nie zsuwa się tylko ładnie siedzi bo pupka mu „wpada” w siedzisko ;)
 
Powiedz proszę jakie zalecenia dostałaś po tym krwiaku. Pytam bo ile lekarzy tyle opinii. Mój zniknął jakieś trzy tygodnie temu, dalej trochę świruje na tym punkcie bo wiem ze jest spokoj ale równie dobrze znów może się pojawić :/
Byłam wczoraj u doktor - fachura jeśli chodzi o prenatalne - ale co do krwiaka to mówiła ze wprowadziłaby clexane i acard nawet teraz jeśli nic się nie dzieje i taki mam mętlik w głowie.

Tak czy siak witam i ja wśród mam dwóch urwisów :) marzenia o sukienkach można sobie wsadzić ... i chiński kalendarz płci tez ... [emoji16]

No to acard biore od poczatku ciazy i nadal mam brac ale to mam ze wzgledu na stan przedrzucawkowy w poprzedniej ciazy, mam sie pomalu aktywizować i normalnie funkcjonowac zadnych lekow mi nie dal. Mnie moj lekarz nic nie mowil ze moze sie syt powotrZyc ja nawet o tym nie pomyslalam .... :( ale pewnie moze sie wszystko wydarzyc.
Ja plamilam na poczatku na brazowo jakies 2 mies ( nie codziennie) to moj lekarz nawet mi duphaston nie dal bo twierdzil ze naukowych dowodow na to ze to zmniejszy to krwiaka nie ma, organizm ciaze utrzymuje bo nie ma czerwonych plamien to znaczy ze progesteron jest ok i tez myslalam o co z tym chodzi bo wszystkoe dziewczyny z krwiakiem braly progesteron.
Takze rzeczywiscie co lekarz to opinia
 
Jestem w domu... Teoretycznie wszystko ok, ale NT wyszło 2,4... :(
Ciąża jest tydzień starsza, czyli zamiast 11 +5 jest 12 +5
Wygląda na chłopaka, przynajmniej Pan doktor mówi, że dziewczynki z tego nie będzie :)
Wrzucam te wyniki... Szczerze mówiąc bardzo się boję :(Zobacz załącznik 846453Zobacz załącznik 846456
Nie martw się,na pewno będzie dobrze! Maluch jest zdrowy i tak masz myśleć! Zresztą to jest tylko jakieś tam prawdopodobieństwo,bardzo niewielki. Główka do góry i do walizek:)
Czesc mamuski! Jestem tu nowa :) Mam 24 lata. Termin na 4 padziernika :) Podczytuje Was troche i tez mialam od 9 tc ogromnego krwiaka, który na szczescie sie wchłonął! Po miesiacu lezenia ze wstawaniem tylko do lazienki :p Dodatkowo mam stwierdzone nadcisnienie tetnicze i trombofilie- jestem na acardzie, clexane, duphastonie i luteinie. Trzymam kciuki za Nas wszystkie zebysmy mogly dotrzec do tego 42 tygodnia bez nerwow :) :) :)
Witaj:) widzę zestaw leków taki jak mam ja:) tzn duphaston właśnie odstawiłam. Jak samopoczucie?
 
reklama
Do góry