reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
No mi kazano i to dzień po usg nie później i pappa była wliczona w cenę już. Tylko szłam pobrać i tyle. Wyniki za tydzień.
Ja robiłam na |NFZ i pytałam własnie czy pappa jest konieczna i czy ja sie robi jak cos z Maluchem nie tak,to odpowiedzieli,że NFZ nawet by badania nie uznał i nie zapłacił za nie jakby była tylko połowa.
 
Jestem w domu... Teoretycznie wszystko ok, ale NT wyszło 2,4... :(
Ciąża jest tydzień starsza, czyli zamiast 11 +5 jest 12 +5
Wygląda na chłopaka, przynajmniej Pan doktor mówi, że dziewczynki z tego nie będzie :)
Wrzucam te wyniki... Szczerze mówiąc bardzo się boję :(Zobacz załącznik 846453Zobacz załącznik 846456

We czego ty się boisz ? Jakie masz crl ? Mój dziec tez miał takie nt i to jest w normie jeśli ma powyżej 6,2 cm to to jest NORMA
 
Crl jest 65,8 mm

Kochana nt Jest w normie !
IMG_1953.JPG
. Nt 2,4 jest na tej lini gdzie jest krzyżyk. Sprawdź sobie crl i zobaczysz ze wszystko jest w normie ;)
 

Załączniki

  • IMG_1953.JPG
    IMG_1953.JPG
    224,5 KB · Wyświetleń: 305
reklama
Kochana nt Jest w normie ! Zobacz załącznik 846463. Nt 2,4 jest na tej lini gdzie jest krzyżyk. Sprawdź sobie crl i zobaczysz ze wszystko jest w normie ;)
Tak, też mam tą siatkę, tylko mnie nastraszyl ten gin, że to już górna granica i ryzyko wtedy wzrasta, że są mutacje ZD, które dają objaw tylko właśnie w podwyższonej przeziernosci itd... :(
 
Do góry