reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dzień dobry, ja już po rzyganku a Wy? [emoji23][emoji23]

Wizytę przełożyli mi na 16:45. Jakoś się nie stresuję, musi być dobrze. Mam nadzieję, ze krwiaka już nie będzie. Po śniadanku, kąpiel, spa i depilejszon [emoji6]

Rytuał przedwizytowy [emoji16] ja na 20:30 to jak zaczne powolutku po śniadaniu to akurat się odgruzuje na czas [emoji16] trzymam kciuki, mam nadzieje, ze po moim tez zostało tylko wspomnienie.


p19ucsqv9zf9v2yk.png
 
reklama
3 miesiac jest wymagany, gdy chodzi o przedłużenie umowy. A zwykłe wypowiedzenie to inna sytuacja i jest ono nieskuteczne, jesli pracownica jest w ciazy. To zdaje sie dziala tez w druga strone: jesli pracownica wypowie umowe i odejdzie z pracy, a w miedzyczasie zorientuje sie, ze jest w ciazy, to moze sie wycofac z wypowiedzenia i pracowac dalej w tamtym miejscu?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Tak, jest właśnie tak jak napisałaś. ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Ja tez miałam okropne wzdęcia. Przeszły z dniem 13tydz+3. Teraz odpoczywam (nie wiedziałam, że wzdęcia mogą być tak uciazliwe). Juz chciałam zakładać ciążowe spodnie a tu znowu brzuszka brak :)
 
Ja cierpie na wzdecia i gazy na poczatku kazdej ciazy, ale teraz ciag dalszy - na tym szpitalnym jedzeniu i bez ruchu.

Ale krwawienia z hemoroidow mi odpuscily, hura! I odruch wymiotny mniejszy: jeszcze tydzień temu nie moglam spokojnie zebow umyc, a juz od 2 dni jest spoko.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wróciłam z wizyty, pani doktor przejrzała wyniki i wszystko w normie tylko w cytologii wyszedl stan zapalny i muszę brać lactovaginal. Siedzę sobie w galerii, mąż w pracy, dziecko w szkole a ja wsunelam naleśnika z owocami i jogurtem :) w końcu coś mi smakuje i czuję się lepiej ale dalej wzięłam zwolnienie ;) trzeba trochę pożyć :) pozdrawiam serdecznie przy tej pięknej środzie :D

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wizytuję o 12:45, od godziny boli mnie brzuch, jak na okres. Nie mam skurczy, ale taki ciągły, uporczywy ból :/

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Myslalam że szalona już zdała relacje z wizyty ;) ciekawa jestem co tam u Ciebie w brzuszku siedzi ;) czy te 4 dni wystarczyły żeby była dziewczyna :D
 
Cześć Dziewczyny !
Ja już po wizycie . Maluszek pięknie rośnie , ma już 6,5 cm , ssie kciuka i podskakuje non stop Co za cudowne uczucie było go zobaczyć.
received_10204317100205472.jpeg
 

Załączniki

  • received_10204317100205472.jpeg
    received_10204317100205472.jpeg
    108,2 KB · Wyświetleń: 377
  • received_10204317100205472.jpeg
    received_10204317100205472.jpeg
    108,2 KB · Wyświetleń: 71
reklama
Do góry