reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja po cichu licze na to, ze zamiast tych przerw bede mogla wczesniej po prostu wyjsc z pracy:)

Napisane na m2 w aplikacji Forum BabyBoom
Moja koleżanka właśnie tak wychodziła, ale mi przy pracy z domu bardziej się podobają 15 minutowe przerwy, albo idealnie pół h co 2h :D i przespać się można i na spacer wyjść :D gdybym pracowała w biurze to też bym oczywiście wolała skrócić dzień pracy :)

3jgxikgnv87dhgfb.png
 
reklama
Ja też odstawiłam całkowicie w nd luteinę, ciekawa jestem jakie będą twoje spostrzeżenia, czy coś się zmieniło ja narazie nic nie zauważyłam a liczę na poprawę stanu skóry bo przez cały czas przyjmowania coś mi wyskakiwało. [emoji19]
Witam ja też odstawilam już tydzień temu luteine i czuję się lepiej. Chociaż krostki nadal są to wydaje mi się że mniejsze i mniej bolesne. No i mniej ociezala bez nich jestem.
nzjdyx8dtnebih09.png
 
Ja też od niedzieli bez lutki :)
Również liczę na lepsze samopoczucie i wygląd bez tego progesteronu.



usg 5.04 :)
Ja chyba się tak szybko nie rozstanę z luteiną bo na ostatniej wizycie moja lekarz powiedziała że mam brać narazie cały czas min jeszcze z miesiąc... cieszę się że zmieniłam na tą dowcipną, naprawdę nie jest w cale jakaś uciążliwa i żałuje że dopiero teraz to zrobiłam, męczyłam się z tą podjęzykową 2 miesiące...
 
ja mialam 400km, teraz tez tyle. Da sie, z przerwa na karmienia, przytulenie, kawe. Cora ladnie spala, tak, ze tylko jedna przerwe dluzsza mielismy.

ja tez toxo i cytomegalii nie mialam, na rozyczke bylam szczepiona wiec mam przeciwciala

ja jutro wizytuje :) juz sie nie moge doczekac :)
 
Ostatnia edycja:
Ja nie czuję się bezpiecznie na otwartej grupie. Na poprzedniej grupie miałyśmy trolla. Nie wiemy czy to dziewczyna czy jakiś facet. Póki byłyśmy na bb było wszystko ok. Wyszło na jaw dopiero dużo później już będąc na fb. Wrzuciła zdj jak zrobiła dziecku pokój a było to zdj z netu. W międzyczasie zbierała pieniądze i ciuszki dla koleżanki w trudnej sytuacji. Nie wiem czy to był jedyny cel tej osoby ale długo potem czułyśmy się nieswojo.


Tez mialysmy. I tez zbierala, komornik jej wozek zajal :( trolle zawsze beda. Bo ludziom sie nudzi zbytnio. Druga miala pecha w zyciu. Wszelkie nieszczescia na nia spadaly. Codziennie cos. Tylko po to bysmy wszytskie jej wspolczuly codziennie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny przez kwestie związana z tym czy zamknąć forum czy nie, nikt nie odpisał na mojego posta :( zostawmy to jak jest.
Ja wracam z moim pytaniem odnośnie zgagi, jakiś pomysł oprócz siemię lniane,?
Od wczoraj wypala mi przełyk nawet po wodzie :(((

8p3o43r89o9184xs.png
Mi pomagają rzodkiewki [emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie od kilku dni męczą takie wzdęcia że chyba wykituje [emoji19]...czy jem czy nie, czy piję czy nie, non strony brzuch jak balon i czuję jakby mi już skóry brakowało. Macie jakieś sprawdzone sposoby?

nzjdyx8dtnebih09.png
 
reklama
Współczuję! Nie przysluguje Ci prawo do przywrocenia? Zycie czasem pisze poplatane scenariusze, jakby nie moglo sie po prostu ukladac.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Niestety nie, bo wtedy w ciąży nie była. Poza tym jak umowa kończy się zanim skończysz 12 tc to mogą nie przedłużyć :( takie realia polski...

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


Wizyta NFZ 26.04
 
Do góry