reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Cześć Dziewczyny !
Ja już po wizycie . Maluszek pięknie rośnie , ma już 6,5 cm , ssie kciuka i podskakuje non stop Co za cudowne uczucie było go zobaczyć. Zobacz załącznik 844570
Pięknie rośnie,gratuluję :-D

Ja wróciłam od endo,nawet zadowolona bo się w ciąży gruczolak uspokoił i przysnal chyba :-)
Tylko w lab mnie wkurzyli. Prosilam żeby posiew moczu robić bez antybiogramu bo to mi nic nie da,a oni zrobili i 25 zł dodatkowo wolali. Może nie majątek przy tych wszystkich badaniach,ale kobieta,ze oni i tak robią bo przepis taki jest.... Kurde,a jakbym nie miała tej kasy to bez wyniku bym wyszła.
 
Pięknie rośnie,gratuluję :-D

Ja wróciłam od endo,nawet zadowolona bo się w ciąży gruczolak uspokoił i przysnal chyba :-)
Tylko w lab mnie wkurzyli. Prosilam żeby posiew moczu robić bez antybiogramu bo to mi nic nie da,a oni zrobili i 25 zł dodatkowo wolali. Może nie majątek przy tych wszystkich badaniach,ale kobieta,ze oni i tak robią bo przepis taki jest.... Kurde,a jakbym nie miała tej kasy to bez wyniku bym wyszła.
Ale czy to znaczy, ze masz zakażenie drog moczowych?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny !
Ja już po wizycie . Maluszek pięknie rośnie , ma już 6,5 cm , ssie kciuka i podskakuje non stop Co za cudowne uczucie było go zobaczyć. Zobacz załącznik 844570
Gratulacje :) zazdroszczę że mogłaś podejrzeć maluszka, ja muszę czekać jeszcze 2 tygodnie :(

3jgxikgnv87dhgfb.png
 
Juz po wizycie prenatalnej. Wszystko ok uff uff uff. Dziś 12,2 tc maluszek ok 13,4 tc. Tak samo mialam ze starszym i faktycznie urodził sie tydzień wcześniej. 7,2 cm długi. Fikał. Krew na test pappa pobrana (u mnie jest w standardzie) wyniki za tydzień.
Jeżeli chodzi o płeć to nie widac za bardzo ale "bardziej chłopiec" :)
6cde3e405e57b68b1117f2ceb6300f64.jpg


 
reklama
Do góry