reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Jestem w przychodni, mimo skierowania na badania mówią mi, że igg i igm nie jest refundowane i mam zapłacić, to prawda?

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Aga spokojnie, myślę, że wszystkim nam chodzi o bezpieczeństwo w sieci po prostu... Większość takich miejsc działa w taki sposób, że są wątki otwarte dla wszystkich, a są takie, gdzie np. Trzeba mieć odpowiednią ilość postów, żeby mieć dostęp lub poprosić admina o zgodę na dostęp. Piszemy tu nie raz o rzeczach intymnych, a na tą chwilę dostęp ma na prawdę każdy, nawet nie zarejestrowany użytkownik. Ja np. W pierwszej ciąży miałam tutaj inny nick. Z naszej grupy poszły screeny na jakiś fanpage na facebooku w stylu 'beka z mamuś'. Dziewczyna, której wypowiedzi zostały przytoczone bardzo to przeżyła, bo chodziło o dość osobista sytuację... Jasne, trzeba się liczyć z tym, że różne rzeczy mogą się stać, ale takie zamknięcie wątku dla osób zainteresowanych myślę, że daje pewnego rodzaju poczucie komfortu.

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
Niestety robią się połączenia. Mam instagrama i w proponowanych pokazuje mi osoby z forum które też go Maja. Więc coś jest na rzeczy.

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


Wizyta NFZ 26.04
 
Ja rozumiem o co chodzi. Już żadna Nowa mama się Nie pojawi bo po prostu nie będzie widziała watku. Więc jeśli zamkniemy to na pewno pojawi się jakiś nowy publiczny założony przez nową mamę co szukała forum "mama październik 2018" ale z drugiej strony czym będzie więcej nowych mam to na pewno będą powtarzać pytania na które już były odpowiedzi.
Ja jestem neutralnie. Albo ze można zamknąć ale jak każda już wejdzie w 2 trymestr. Bo wiem sama po sobie ze sa dziewczyny co dopiero będą chciały zapisać się do forum jak już będzie to bezpieczna ciąża czyli po 14 tc.

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


Wizyta NFZ 26.04
Ten otwarty wątek może zostać, a założyć drugi zamknięty - to w żaden sposób nie koliduje, aby pojawiały się nowe mamy [emoji4] a zawsze można udzielać się na jednym lub obu, jeśli ktoś ma ochotę [emoji6]

l22nvcqgtbqhny14.png


2nn33e3kj29kngoz.png
 
Śniło mi się, ze weszłam na konto bankowe a tam 100000 zl - wygrana w loterii dla klientow. Oby to byl dobry znak ;)


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi się śniło ze z wielkim brzuchem brałam ślub kościelny z mężem (mamy tylko cywilny) a potem ze zaczęłam rodzic i polozna była siostra mojej dawnej przyjaciółki. I w innym szpitalu bo się przeprowadziliśmy do miasta na litere P. Bo przecież do Warszawy jechać nie będę. Masakra. A potem już spać nie mogłam. Czułam się ciężka i obolala przejedzona ale czułam się głodna. Dziwne uczucie.

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


Wizyta NFZ 26.04
 
Dziewczyny, czy któraś ma jakiś sposób na zgage ? Tylko nie mleko i siemię lniane bo od tego mi nie dobrze.

Polecam wodę z łyżką octu jabłkowego. Sprawdza się idealnie .
Proporcje: szklanka wody z jedną dużą łyżką octu jabłkowego.
Na początku może wydawać się ciężkie do wypicia ale można to polubić
Polecam !
 
Nie rozumiem jak można narzucać i określać zachowania na ogólnopolskim, anonimowym i OGÓLNODOSTĘPNYM forum ? Odechciewa się pisać.
Nie bawiłabym się w proroków i nie pisała co ja miałam a czego nie.
Teraz może być zupełnie inaczej.
1 trymestr jeszcze się nie skończył.
Ile osób tyle charakterów.
Jedna pisze dużo postów, inna wcale i tylko relaks, wiedzę i zabawę ma poprzez czytanie.
Zamykanie forum na inne, nowe osoby tylko dlatego, że ktoś ma inny charakter bo chce wrzucić zdjęcia swojej męża, pociechy, itd. moim zdaniem MIJA się z ideą tego forum.
Nie stworzymy bliskości poprzez zakazy, nakazy i większość.
To jest MOJE zdanie i zawsze mogę się oczywiście WYKRUSZYĆ.
Czasem najwartościowsze osoby to te, które niewiele mówią ;-) Może być tak, że za miesiąc, dwa dołączy osoba, z którą zżyjesz się najbardziej.
Jestem przeciwna tworzeniu grupy zamkniętej.
Byłyscie OTWARTE i tak Was znalazłam.

I jeszcze pomyślałam o Matce, która być może byłaby październikową Mamą ale poroniła.
Jest ciekawa co u nas i sobie nas czyta.
Jednak ból nie pozwala jej na odezwanie się i nie jest na tyle odważna.. może będzie Mamą za parę miesięcy i się nam pochwali.

Noe bardzo rozumiem, kto i co tutaj narzuca?
Nie zamykamy forum bo ktos ma inny charakter, tylko dlatego ze poznalysmy sie troche...a im dalej ciaza bedzie zaawansowana tym bardziej tematy intymne beda poruszane... juz dluzej sie bedziemy znaly..to naturalna kolej rzeczy
Co do najwartosciowszych osob ktore niewiele mowia to takie osoby prawie nic nie wnosza... nic sie od nich nie naucze ani nie dowiem ciekawego..nic mi nie pomoga bo nic prawie nie pisza.... a tu fb odzi o wymiane doswiadczen

"Nie stworzylysmi bliskosci poprzez nakazy i zakazy.." tu nikt nikomu niczego nie nakazuje

Jezeli beda nowe mamy ktore beda chcialy dolaczyc i sie udzielać to czemu nie.... dolacza do grupy zamknietej ..ja nie widze problemu :)

Kazdy ma mozliwosc wypowiedzenia sie w ankiecie jeszcze przez 6 dni

Widze ze poki co wiekszosc jest za zamknieciem grupy...puytnie co z osobami ktore nie chca zamykac grupy, czy tez chcecie w tej zamknietej grupie byc czy was tam nie dopisywac ??
 
Noe bardzo rozumiem, kto i co tutaj narzuca?
Nie zamykamy forum bo ktos ma inny charakter, tylko dlatego ze poznalysmy sie troche...a im dalej ciaza bedzie zaawansowana tym bardziej tematy intymne beda poruszane... juz dluzej sie bedziemy znaly..to naturalna kolej rzeczy
Co do najwartosciowszych osob ktore niewiele mowia to takie osoby prawie nic nie wnosza... nic sie od nich nie naucze ani nie dowiem ciekawego..nic mi nie pomoga bo nic prawie nie pisza.... a tu fb odzi o wymiane doswiadczen

"Nie stworzylysmi bliskosci poprzez nakazy i zakazy.." tu nikt nikomu niczego nie nakazuje

Jezeli beda nowe mamy ktore beda chcialy dolaczyc i sie udzielać to czemu nie.... dolacza do grupy zamknietej ..ja nie widze problemu :)

Kazdy ma mozliwosc wypowiedzenia sie w ankiecie jeszcze przez 6 dni

Widze ze poki co wiekszosc jest za zamknieciem grupy...puytnie co z osobami ktore nie chca zamykac grupy, czy tez chcecie w tej zamknietej grupie byc czy was tam nie dopisywac ??

A ja jestem w pierwszej ciąży. Ode mnie się niewiele nauczysz, także bardzo nieładnie z Twojej strony.
To, że stworzyłaś wątek nie daje Ci prawa do takich odpowiedzi.
 
reklama
Co to tego ze beda poruszane te same tematy.... wiele razy juz byly poruszane te same tematy... nawet po 3 4 razy..i co cierpliwie dziewczyny odpowiadaly co sa ze mna tutaj od samego poczatku..... :)
 
Do góry