reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja też mam w czwartek wizytę i usg ale, stresik mniejszy bo na usg penatalne poszłam dodatkowo przed świętami do innego gina i całe szczęście wszystko wyszło ok.
Mój pewnie w czwartek i tak po swojemu pomierzy malucha ale to będzie 13t6d i maluch ostatnio wg usg większy wyszedł. Nie chciałam ryzykować i tylko na to jedno usg liczyć.

Wczoraj byliśmy u teściów i pochwaliliśmy się ciążą.
Teściowa się śmiała, że to podejrzewała bo od tygodnia jakaś grubsza się zrobiłam ale wstydziła się palnąć coś o brzuchu żeby mnie nie urazić [emoji14]

Natomiast moja mama mnie zawiodła. Walnęła teksty
"pewnie znowu będzie miała problem z kręgosłupem i będzie trzeba przy tobie chodzić" i "z dwójką dzieci i K.w delegacji to będziesz miała zapierd**"
I tym optymistycznym akcenten temat ciąży zakończyła...nie zapytała kiedy rodzę, jak się czuję...ręce opadają :( :(


usg 5.04 :)
Ja jak powiedziałam swojej mamie o ciąży to byla wręcz oburzona że po co to sobie robimy, teraz jak mamy już dziecko odchowane to znowu problemy. Wspominałam jej wcześniej że się staramy, ale chyba nie jest wzięła tego na poważnie. Teraz już to przetrawila i nawet zapyta jak się czuje. Z jednej strony trochę ją rozumiem bo pierwsza moja ciąża w wieku 21 lat kiedy jeszcze bylam na studiach to był dla niego szok... Szczególnie że nienawidziła tego kogoś z kim wpadlam. Teraz wiadomo, jest inaczej i Szczecin widzi jak jej wnuczka się cieszy na rodzeństwo :)

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny które nie będą chciały uczestniczyć w super tajnym zgromadzeniu i ukrywaniu się przed światem i innymi mamami zapraszam na październikowki na wizażu ;)




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Monami po co takie przytyki? Nie tworzymy tutaj grupy z poradami, to grupa do rozmow, konkretnych osób, z konkretnym terminem porodu . Gadamy między sobą i wiele dziewczyn wypowiedziało się, że tak by po prostu było bardziej komfortowo. Jeśli większość będzie za otwarta grupa, to przrxiez nikt z nas nie walnie focha inie pozbiera zabawek do innej piaskownicy...

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Ja jestem kategorycznie za niezamykaniem forum. Nie każdy chce się udzielać niektóre mamy po prostu czytają, są tu mamy doświadczone wiec dla tych nie doświadczonych to skarbnica wiedzy.

Sama czasem jak miałam jakiś problem/ pytania to googlowalam to u często trafiałam na jakieś forum.

Bezpieczeństwo w sieci ? Ok, każda z nas jest turaj anonimowa wątpię żeby po nicku, avatarze i mieście w którym mieszka akurat ktoś się domyślił o kogo w świecie realnym chodzi. Wiec anonimowe JUŻ jesteśmy i bezpieczne.
Jak ktoś nie chce pisać na forum to niech pisze na zamkniętej grupie i problem rozwiązany.

A zdjęcia czego mamy na razie wrzucać ? Wyprawki? Brzucha ? Przecież możemy wrzucać takie zdjęcia a i tak nikt nie rozpozna naszej tożsamości wtedy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wlasnie ze rozpozna ... Ja sama osobiscie rozpoznalam 2 tożsamości w sieci..w sensie kolezanki rozpoznalam...
 
No i co z tego ze wniesie to wszystko na forum jak nikt tego nie przeczyta no forum będzie zamknięte ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak to nikt nie przeczyta??? Wlasnie ze przeczyta, ale nie caly świat...tylko osoby z gr zamknietej..
Wlasne doswiadczenia ktore ktos wnosi..nie wazne czy z pierwszej czy trzeciej ciąży.... przeczytaja osoby ktore beda na grupie
 
Pamiętam w pierwszej ciąży zamknęły dziewczyny wątek, przeszłyśmy tam. Wiele dziewczyn, które np. miały jakieś problemy z ciąża, które nie pisały przez jakiś czas zostały wyrzucone, bez słowa ... Ja w pewnym momencie też nie pisałam nic przez jakiś miesiąc jak już dziecko się urodziło, no nie miałam wtedy ochoty na pisanie. A one po prostu mnie wyrzuciły z grupy, w której byłam przez około pół roku, opisywałam tam swój poród, wystawiałam zdjęcia.. pomyślcie jak się czułam...
Wy chcecie robić zupełnie to samo :)
A co do bezpieczeństwa... Przecież ja mogę być trolem jak każda inna i co, i tak bym była w grupie zamkniętej i wszystko bym czytała i wiedziała ;)
 
Noe bardzo rozumiem, kto i co tutaj narzuca?
Nie zamykamy forum bo ktos ma inny charakter, tylko dlatego ze poznalysmy sie troche...a im dalej ciaza bedzie zaawansowana tym bardziej tematy intymne beda poruszane... juz dluzej sie bedziemy znaly..to naturalna kolej rzeczy
Co do najwartosciowszych osob ktore niewiele mowia to takie osoby prawie nic nie wnosza... nic sie od nich nie naucze ani nie dowiem ciekawego..nic mi nie pomoga bo nic prawie nie pisza.... a tu fb odzi o wymiane doswiadczen

"Nie stworzylysmi bliskosci poprzez nakazy i zakazy.." tu nikt nikomu niczego nie nakazuje

Jezeli beda nowe mamy ktore beda chcialy dolaczyc i sie udzielać to czemu nie.... dolacza do grupy zamknietej ..ja nie widze problemu :)

Kazdy ma mozliwosc wypowiedzenia sie w ankiecie jeszcze przez 6 dni

Widze ze poki co wiekszosc jest za zamknieciem grupy...puytnie co z osobami ktore nie chca zamykac grupy, czy tez chcecie w tej zamknietej grupie byc czy was tam nie dopisywac ??
Mnie jest obojętne czy otwarta czy zamknięta. Nie glosowalam bo z apki się nie da ale jak juz zamkniecie to dopiszcie mnie proszę.

 
Powiem Wam dziewczyny, ze w momencie gdy zaczynaja się sprzeczki i kłótnie na forum - odechciewa się to czytać. Myśle ze to nie miejsce na dogryzanie sobie i szukanie dziury w całym. Ja wchodzę na forum, żeby się zrelaksować, a w momencie gdy jest dużo negatywnych emocji to forum traci swój cel. Postarajmy się być dla siebie wsparciem, a nie denerwować się wzajemnie. Wszystkie jesteśmy dorosłe- wystarczy zwykły ludzki dialog, wymiana poglądów- po co mieszacie do tego emocje


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Fajnie z waszej strony, że jeśli ktoś się pojawi nowy na forum otwartym to chcecie tej osobie zaproponować dołączenie do zamkniętej. Bo na mojej grupie poprzedniej jak już zamknęły wątek to te które nowe dołączaly to pisały ze sobą na otwartym, było ich z 5 i nie mogły się dopisać do grupy zamkniętej... Kto pierwszy ten lepszy :D
 
reklama
Do góry