reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja też mam w czwartek wizytę i usg ale, stresik mniejszy bo na usg penatalne poszłam dodatkowo przed świętami do innego gina i całe szczęście wszystko wyszło ok.
Mój pewnie w czwartek i tak po swojemu pomierzy malucha ale to będzie 13t6d i maluch ostatnio wg usg większy wyszedł. Nie chciałam ryzykować i tylko na to jedno usg liczyć.

Wczoraj byliśmy u teściów i pochwaliliśmy się ciążą.
Teściowa się śmiała, że to podejrzewała bo od tygodnia jakaś grubsza się zrobiłam ale wstydziła się palnąć coś o brzuchu żeby mnie nie urazić [emoji14]

Natomiast moja mama mnie zawiodła. Walnęła teksty
"pewnie znowu będzie miała problem z kręgosłupem i będzie trzeba przy tobie chodzić" i "z dwójką dzieci i K.w delegacji to będziesz miała zapierd**"
I tym optymistycznym akcenten temat ciąży zakończyła...nie zapytała kiedy rodzę, jak się czuję...ręce opadają :( :(


usg 5.04 :)
Przykre komentarze. Pewnie nic Cię to nie pocieszy, ale nie jedyna masz takie "wsparcie".

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też mam w czwartek wizytę i usg ale, stresik mniejszy bo na usg penatalne poszłam dodatkowo przed świętami do innego gina i całe szczęście wszystko wyszło ok.
Mój pewnie w czwartek i tak po swojemu pomierzy malucha ale to będzie 13t6d i maluch ostatnio wg usg większy wyszedł. Nie chciałam ryzykować i tylko na to jedno usg liczyć.

Wczoraj byliśmy u teściów i pochwaliliśmy się ciążą.
Teściowa się śmiała, że to podejrzewała bo od tygodnia jakaś grubsza się zrobiłam ale wstydziła się palnąć coś o brzuchu żeby mnie nie urazić [emoji14]

Natomiast moja mama mnie zawiodła. Walnęła teksty
"pewnie znowu będzie miała problem z kręgosłupem i będzie trzeba przy tobie chodzić" i "z dwójką dzieci i K.w delegacji to będziesz miała zapierd**"
I tym optymistycznym akcenten temat ciąży zakończyła...nie zapytała kiedy rodzę, jak się czuję...ręce opadają :( :(


usg 5.04 :)
Może z szoku tak zareagowała? Możliwe, że nie chciała tego powiedzieć. Jak myślisz?
 
Na zaparcia woda przegotowanej letnia z miodem i cytryna wypita nad czczo przed jedzeniem 15 mim. Mi pomaga ale nie wiem co na zgage, nie lubię mleka i nie mogę się zmusić.



9
Jaki miód do tego dodajesz bo takiego z pasieki ciężko dostać bo już próbowałam zostaje sklepowy inule miodu na ile wody i ile cytryny.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też mam w czwartek wizytę i usg ale, stresik mniejszy bo na usg penatalne poszłam dodatkowo przed świętami do innego gina i całe szczęście wszystko wyszło ok.
Mój pewnie w czwartek i tak po swojemu pomierzy malucha ale to będzie 13t6d i maluch ostatnio wg usg większy wyszedł. Nie chciałam ryzykować i tylko na to jedno usg liczyć.

Wczoraj byliśmy u teściów i pochwaliliśmy się ciążą.
Teściowa się śmiała, że to podejrzewała bo od tygodnia jakaś grubsza się zrobiłam ale wstydziła się palnąć coś o brzuchu żeby mnie nie urazić [emoji14]

Natomiast moja mama mnie zawiodła. Walnęła teksty
"pewnie znowu będzie miała problem z kręgosłupem i będzie trzeba przy tobie chodzić" i "z dwójką dzieci i K.w delegacji to będziesz miała zapierd**"
I tym optymistycznym akcenten temat ciąży zakończyła...nie zapytała kiedy rodzę, jak się czuję...ręce opadają :( :(


usg 5.04 :)
Ja mam stracha bo ta cukrzyca mnie martwi. Dodatkowo dietetyk tak mnie nastraszyl że moje dziecko jest napewno chore że od piątku swiruje i boję się co usłyszę na tych prenatalnych. Zazdroszczę Ci że już masz to za sobą. Wolałabym już wiedzieć na czym stoję A nie ciągle rozmyślac i rozważać co ja zrobię.

Co do tych komentarzy. Niestety czasami ludzie nie zdają sobie sprawy z tego co mówią chyba. Najlepiej jednym uchem to wpuścić drugim wypuścić. Chociaż jest to trudne. Ja nie raz słyszałam głupie komentarze dotyczące mojego syna który jest wczesniakiem czy teraz odnośnie tej cukrzycy.

rr7luqh.png
 
Ja nie czuję się bezpiecznie na otwartej grupie. Na poprzedniej grupie miałyśmy trolla. Nie wiemy czy to dziewczyna czy jakiś facet. Póki byłyśmy na bb było wszystko ok. Wyszło na jaw dopiero dużo później już będąc na fb. Wrzuciła zdj jak zrobiła dziecku pokój a było to zdj z netu. W międzyczasie zbierała pieniądze i ciuszki dla koleżanki w trudnej sytuacji. Nie wiem czy to był jedyny cel tej osoby ale długo potem czułyśmy się nieswojo.
 
Ja też mam w czwartek wizytę i usg ale, stresik mniejszy bo na usg penatalne poszłam dodatkowo przed świętami do innego gina i całe szczęście wszystko wyszło ok.
Mój pewnie w czwartek i tak po swojemu pomierzy malucha ale to będzie 13t6d i maluch ostatnio wg usg większy wyszedł. Nie chciałam ryzykować i tylko na to jedno usg liczyć.

Wczoraj byliśmy u teściów i pochwaliliśmy się ciążą.
Teściowa się śmiała, że to podejrzewała bo od tygodnia jakaś grubsza się zrobiłam ale wstydziła się palnąć coś o brzuchu żeby mnie nie urazić [emoji14]

Natomiast moja mama mnie zawiodła. Walnęła teksty
"pewnie znowu będzie miała problem z kręgosłupem i będzie trzeba przy tobie chodzić" i "z dwójką dzieci i K.w delegacji to będziesz miała zapierd**"
I tym optymistycznym akcenten temat ciąży zakończyła...nie zapytała kiedy rodzę, jak się czuję...ręce opadają :( :(


usg 5.04 :)
To smutne jak zachiwala sie Twoja mama. Coś nasze mamusie podobne , moja ma już jedna wnuczke od mojej siostry i wiecznie zmęczona już ja zapewniła że o pierwszym pobycie w szpitalu niebwiedziala i kolejnych jeśli będą też nie żeby nie musiała się przemeczac i jeździć do mnie. Zakładamy że będzie wszystko dobrze i nie będziemy potrzebować pomocy czy też łaski. Moja siostra przez ostatnie 5 miesięcy ciąży przeprowadziła się do niej bo musiała leżeć i pewnie boi się że że mną będzie podobnie.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
acha ...... a spoko, to juz wiem o co chodzi.
Ja rozumiem o co chodzi. Już żadna Nowa mama się Nie pojawi bo po prostu nie będzie widziała watku. Więc jeśli zamkniemy to na pewno pojawi się jakiś nowy publiczny założony przez nową mamę co szukała forum "mama październik 2018" ale z drugiej strony czym będzie więcej nowych mam to na pewno będą powtarzać pytania na które już były odpowiedzi.
Ja jestem neutralnie. Albo ze można zamknąć ale jak każda już wejdzie w 2 trymestr. Bo wiem sama po sobie ze sa dziewczyny co dopiero będą chciały zapisać się do forum jak już będzie to bezpieczna ciąża czyli po 14 tc.

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


Wizyta NFZ 26.04
 
reklama
Dziewczyny ja od swojej tesciowej w 1 ciazy uslyszalam no trudno bedziemy bawic a teraz nic nie powiedziala ale chyba nie bardzo cieszy ja moja ciaza
 
Do góry