reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Noe bardzo rozumiem, kto i co tutaj narzuca?
Nie zamykamy forum bo ktos ma inny charakter, tylko dlatego ze poznalysmy sie troche...a im dalej ciaza bedzie zaawansowana tym bardziej tematy intymne beda poruszane... juz dluzej sie bedziemy znaly..to naturalna kolej rzeczy
Co do najwartosciowszych osob ktore niewiele mowia to takie osoby prawie nic nie wnosza... nic sie od nich nie naucze ani nie dowiem ciekawego..nic mi nie pomoga bo nic prawie nie pisza.... a tu fb odzi o wymiane doswiadczen

"Nie stworzylysmi bliskosci poprzez nakazy i zakazy.." tu nikt nikomu niczego nie nakazuje

Jezeli beda nowe mamy ktore beda chcialy dolaczyc i sie udzielać to czemu nie.... dolacza do grupy zamknietej ..ja nie widze problemu :)

Kazdy ma mozliwosc wypowiedzenia sie w ankiecie jeszcze przez 6 dni

Widze ze poki co wiekszosc jest za zamknieciem grupy...puytnie co z osobami ktore nie chca zamykac grupy, czy tez chcecie w tej zamknietej grupie byc czy was tam nie dopisywac ??


Oraz bardzo nieładnie sugerowanie wykluczenia z grupy zamkniętej bo ktoś uważa odwrotnie od Ciebie.
Inaczej.
Chcesz nadal pozostać w grupie otwartej ?
To jakiś absurd się zrobił.
 
reklama
A ja jestem w pierwszej ciąży. Ode mnie się niewiele nauczysz, także bardzo nieładnie z Twojej strony.
To, że stworzyłaś wątek nie daje Ci prawa do takich odpowiedzi.

Przeczytaj ze zrozumieniem co pisze a nie z góry negatywnie sie nastawiasz

Ty sie udzielasz czesto, a to ze jestes w pierwszej ciazy nie znaczy ze sie nic nie naucze...piszac tutaj o swoich przezyciach..co cUjesz..jak sie czujesz... do ktorego tugodnia masz mdlosci...co lekar Ci przepisal..jakie badania zleci.... to bardzo duzo wnosisz takimi postami tuta udzielajac sie na forum... NIE CHODZI TYlkO O DOSWIADCZENIE ALE O UDZIELANIE SIĘ TUTAJ ..rozumiesz? Jak ktos sie nie udziela..to nic nie wnosi w to forum... no bo co niby wnosi??? Nic
 
Ostatnia edycja:
Oraz bardzo nieładnie sugerowanie wykluczenia z grupy zamkniętej bo ktoś uważa odwrotnie od Ciebie.
Inaczej.
Chcesz nadal pozostać w grupie otwartej ?
To jakiś absurd się zrobił.
Nie sugeruje wykluczanie z grupy... Zadalam pytanie..skoro czesc dziewczyn nie chce zamykania grupy...... to czy jezeli dojdzie do stworzenia grupy zamknietej..to czy chca sie znaleźć w takiej grupie...?? Tam jest znak zapytania..ja po prostu pytam... bo nie bede za kogos decydowac...
Jasno zadalam pytanie...czy chcecie byc w tej grupie zamknietej.... przestan szukac negatywnych podtekstów....w zwyklych pytaniach
 
Przeczytaj ze zrozumieniem co pisze a nie z góry negatywnie sie nastawiasz

Ty sie udzielasz czesto, a to ze jestes w pierwszej ciazy nie znaczy ze sie nic nie naucze...piszac tutaj o swoich przezyciach..co cUjesz..jak sie czujesz... do ktorego tugodnia masz mdlosci...co lekar Ci przepisal..jakie badania zleci.... to bardzo duzo wnosisz takimi postami tuta udzielajac sie na forum... NIE CHODZI TYlkO O DOSWIADCZENIE ALE O UDZIELANIE SIĘ TUTAJ ..rozumiesz? Jak ktos sie nie udziela..to nic nie wnosi e to forum... no bo co niby wnosi??? Nic


Dobrze to idąc Twoim tokiem rozumowania musiałabyś prześwietlić wszystkie Dziewczyny. Czy ta to na pewno ta i jest Kobietą.
Zwróciłaś uwagę na lipcowe Mamy.
Czasami zerkam na lipiec i czytam Dziewczyny właśnie podpatrując co mnie czeka za miesiąc, dwa.
Domyślam się, że inne Dziewczyny robią tak samo.
Z wcześniejszych miesięcy.
 
Ja jestem kategorycznie za niezamykaniem forum. Nie każdy chce się udzielać niektóre mamy po prostu czytają, są tu mamy doświadczone wiec dla tych nie doświadczonych to skarbnica wiedzy.

Sama czasem jak miałam jakiś problem/ pytania to googlowalam to u często trafiałam na jakieś forum.

Bezpieczeństwo w sieci ? Ok, każda z nas jest turaj anonimowa wątpię żeby po nicku, avatarze i mieście w którym mieszka akurat ktoś się domyślił o kogo w świecie realnym chodzi. Wiec anonimowe JUŻ jesteśmy i bezpieczne.
Jak ktoś nie chce pisać na forum to niech pisze na zamkniętej grupie i problem rozwiązany.

A zdjęcia czego mamy na razie wrzucać ? Wyprawki? Brzucha ? Przecież możemy wrzucać takie zdjęcia a i tak nikt nie rozpozna naszej tożsamości wtedy




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Przeczytaj ze zrozumieniem co pisze a nie z góry negatywnie sie nastawiasz

Ty sie udzielasz czesto, a to ze jestes w pierwszej ciazy nie znaczy ze sie nic nie naucze...piszac tutaj o swoich przezyciach..co cUjesz..jak sie czujesz... do ktorego tugodnia masz mdlosci...co lekar Ci przepisal..jakie badania zleci.... to bardzo duzo wnosisz takimi postami tuta udzielajac sie na forum... NIE CHODZI TYlkO O DOSWIADCZENIE ALE O UDZIELANIE SIĘ TUTAJ ..rozumiesz? Jak ktos sie nie udziela..to nic nie wnosi w to forum... no bo co niby wnosi??? Nic

No i co z tego ze wniesie to wszystko na forum jak nikt tego nie przeczyta no forum będzie zamknięte ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Dziewczyny które nie będą chciały uczestniczyć w super tajnym zgromadzeniu i ukrywaniu się przed światem i innymi mamami zapraszam na październikowki na wizażu ;)




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Dobrze to idąc Twoim tokiem rozumowania musiałabyś prześwietlić wszystkie Dziewczyny. Czy ta to na pewno ta i jest Kobietą.
Zwróciłaś uwagę na lipcowe Mamy.
Czasami zerkam na lipiec i czytam Dziewczyny właśnie podpatrując co mnie czeka za miesiąc, dwa.
Domyślam się, że inne Dziewczyny robią tak samo.
Z wcześniejszych miesięcy.

Wazniejsze jest dla mnie bezpieczenstwo o ktorym wspominaly juz tutaj dziewczyny
 
Pulpecik moja mama mi powiedziała, ze modliła się za moja 2 dzieci a trzeciego nie pobłogosławi. Wiec...

Nadzieja 1984- wspolczuje☹️ja tez najbardziej bałam się reakcji mojej mamy na trzecie (sama ma czwórkę) ale na szczęście zareagowała nawet lepiej niż na pierwsza dwójkę („trudno”,”miałaś iść do pracy”...)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry