reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja dzisiaj skończyłam 10 i rozpoczęłam 11! [emoji173]️ ale zleciało


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
oar8flw178dnjg4g.png
No leci ten czas jak szalony [emoji173][emoji33]

p19u9jcg9y71ca8m.png


2 wizyta 22 marca [emoji173]
 
reklama
Ja dzisiajvnic nie pisałam. Kuchnia mi się zalała. Dopiero ogarnelam. Ale nie mam wody w Kuchni a w lazience tylko zimna. Do jutra. Masakra. Mąż z rana będzie musiał wymienić kawałek węża a wraca o 2 w nocy. :(

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


3 wizyta (prenatalne) 29.03.18
 
Teraz nam czas leci..a w 9 miesiacu bedzie sie dluzyc..kazdy dzien to wiecznosc bedzie. Odliczanie dni do porodu...
Najlepszy okres przed nami 2 trymestr.... mdlosci odejda.... a brzuch jeszcze nie bedzie az tak przeszkadzal... :)
 
Ja dzisiajvnic nie pisałam. Kuchnia mi się zalała. Dopiero ogarnelam. Ale nie mam wody w Kuchni a w lazience tylko zimna. Do jutra. Masakra. Mąż z rana będzie musiał wymienić kawałek węża a wraca o 2 w nocy. :(

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


3 wizyta (prenatalne) 29.03.18


Ojej biedactwo to się namęczyłaś.. jakieś straty?
Oby się udało wszystko sprawnie wymienić.
To będziesz musiała dzisiaj podgrzać wodę pewnie, do kąpieli...
 
Szalona powiem Ci że wcale mi się nie dłużyl 3 trymestr ;) ale może to dlatego że mały urodził się 2 tygodnie przed terminem i się jeszcze tego nie spodziewałam;) żadnych objawów zbliżającego się porodu aż tu nagle rano zaczęły mi się sączyć wody ;) także u mnie z zaskoczenia :D
 
Ojjjj tak, koncowka to sie dluzyla okropnie... Ja 6 dni po terminie urodzilam.. najbardziej wkurzajace bylo to, ze na koncowce kazdy mowil "jeszcze nie urodzilas?" "Kiedy rodzisz?" Normalnie szlag mnie trafial

4c3tskjoppjijysx.png
 
Szalona, czy Twoj brzuch ktory kiedys wrzucalas jak wygladal w 5 tc nadal sie taki utrzymuje? Bo mi wywalilo brzuch, az mnie w rossmanie wywolali z kolejki [emoji85] i nie wiem czy to wzdecia, woda czy juz ciazowy (a to dopiero 7 tydzien [emoji85] )

4c3tskjoppjijysx.png
 
aga10_2018 na szczescie bez strat. szybko ratowalam sytuacje aby podloga v(parkiet drewnianyb) nie ucierpiala. zadzwonilam do sasiada aby zakrecil wode, przyszedl mi pomoc wycierac, potem pojechal po czesc ktora sie zepsula. wynajmujemy mieszkanie a to syn wlasciciela wiec pomogl. wlasciciel przyszedl powiedzial ze myslal ze bedzie gorzej. na szczescie troche krxywa podloga jest i splynelo to wszysysto w strone stolu a nie elektroniki. wlasciciel bardziej sie zainteresowal arturem ze taki ladny itd. wlasciciela kiedys lubilam ale duzo rzeczy musze sie prosic i oprocz dzien dobry juz nic nie rozmawiamy wiec mi do wozka nie zaglada, więc pewnie dawno go nie widział. Będę musiała gotować wodę w czajniku. Ale to moja siostra przyjedzie i mi pomoże ogarnąć

Igorowe Love zgadzam się w 100% jakby to od ciebie zależało. Mnie jedna znajoma tak wnerwiala takimi pytaniami ze przestałam jej pisać to co. "chyba już rodzisz bo nie podpisujesz" i dzwoni do mojego meza! Masakra. A urodziła 2 DZIECI więc myślałam że raczej jest kumata w temacie. Ale nadal do mnie potrragi pisać i pytać "macie zabka?, jeszcze nie pracujecie... A moje dzieci szybciej..." szlag mnie wtedy bierze bo każde dziecko jest inne.

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


3 wizyta (prenatalne) 29.03.18
 
Ojjjj tak, koncowka to sie dluzyla okropnie... Ja 6 dni po terminie urodzilam.. najbardziej wkurzajace bylo to, ze na koncowce kazdy mowil "jeszcze nie urodzilas?" "Kiedy rodzisz?" Normalnie szlag mnie trafial
Hahaha :) Mi jeszcze teściowa co rano pukała w kuchenne okno i pytała czy coś się dzieje, i czy czuję ruchy :D Rządza mordu w moich oczach-level hard :D
4c3tskjoppjijysx.png
 
reklama
Mi brzuch powoli zaczyna wywalac, ale szczerze mowiac myslalam,ze to bedzie taka twarda pilka, ale poki co to wyglada jakbym sie zapuscila i jakby mi sie tluszczyk odkladal [emoji5] pewnie moj stary odchowany tluszczy jest po prostu wypychany do przodu przez rosnaca macice[emoji16] poki co waga stoi w miejcu, nic sie nie ruszylo...za 2dni prenatalne, juz nie moge wytrzymac powiem Wam. Ost usg mialam ponad miesiac temu gdzie fasolka byla taka bezksztaltna fasolka, a teraz juz niby paluszki powinna miec...trzymam kciuki za najblizsze wizyty dziewczyny! Chwalcie sie jak bylo[emoji16]

Napisane na m2 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry