reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dzień dobry,
Nie sposób Was nadrobić z moim 1,5 rocznym dzieckiem [emoji6]

Wszystkim wizytującym powodzenia i gratulacje wcześniejszych wizyt.

Mnie dziś od rana strasznie słabo i niedobrze.. Dziś na szczęście mam wizytę.

Miłego dnia! [emoji5]

l22nvcqgtbqhny14.png


2nn33e3kj29kngoz.png
 
reklama
Dziewczyny jak sie zamawia z aliexpres taki samosprzatajacy odkurzacz to placi sie dodatkowo clo ??
Jako tako cła się nie płaci przy zakupie. Ale to co zrobią celnicy w Warszawie to już loteria. Znam osoby, które masowo ściągają różne rzeczy, w tym elektronikę i nic. Z kolei znajoma zamówiła 4 pary słuchawek bezprzewodowych z jakimiś tam bajerami i zatrzymali jej to na celnym, plus dowalili 350 zł cła

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Życzę żeby zniknął i wszystko dobrze było! Daj znać :-)



Tak to jest też zmora mięśniaków, że się sobie odżywiają :/ dlatego trzeba jeść wartościowe produkty i pić pić wodę...
Super, że Dzidzia zdrowo rośnie, najważniejsze ^_^



Ale zaraz Dziewczyny najfajniejszy okres wiosna, lato ... owoce, truskawki mniam mniam, czereśnie, świeże warzywa bajka !
Malinki ciepło, słoneczko:-)
Doczekać się nie mogę i pomyśleć, że jutro kalendarzowa wiosna..

Ja truskawki wczoraj jadlam... wiadomo lepsze te z ogrodka...
Moi rodzice maja w ogrodzie truskawki maliny borowki. Czeresnie.. i warzywka tez.... tak wiec bede robila im naloty latem.. .teraz jem zamrozone malinki...ale tez swoje ogrodkowe :)
 
Ostatnia edycja:
A ja dziewczyny grzecznie leze, żurek dla rodzinki sie gotuje, bo ja juz od 1,5 mies nie zjdalam nic cieplego tylko kanapki na sniadanie obiad i kolacje, jak widze wasze wpisy o szparagowce i bitkach wolowych to szybko przewijam [emoji16] w tym tygodniu dyżur przy synu przejęła teściowa [emoji106] moze to glupie pytanie ale myslicie ze lezc znaczy bezwglednie lezec ? Maz na mnie krzyczy jak siedze bo rozumiem ze chodzenie i dzwiganie odpada ... ??


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A ja dziewczyny grzecznie leze, żurek dla rodzinki sie gotuje, bo ja juz od 1,5 mies nie zjdalam nic cieplego tylko kanapki na sniadanie obiad i kolacje, jak widze wasze wpisy o szparagowce i bitkach wolowych to szybko przewijam [emoji16] w tym tygodniu dyżur przy synu przejęła teściowa [emoji106] moze to glupie pytanie ale myslicie ze lezc znaczy bezwglednie lezec ? Maz na mnie krzyczy jak siedze bo rozumiem ze chodzenie i dzwiganie odpada ... ??


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Leżeć znaczy niestety leżeć. Przeżywałam to w pierwszej ciąży. Szukałam pozytywow - jak to, że mogę leżeć w domu, a nie w szpitalu bo i tak bywało. Jak wylądowałam na kilka dni na patologii to poznałam dziewczynę, która spędziła w szpitalu 24 tyg ciąży...

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
A ja dziewczyny grzecznie leze, żurek dla rodzinki sie gotuje, bo ja juz od 1,5 mies nie zjdalam nic cieplego tylko kanapki na sniadanie obiad i kolacje, jak widze wasze wpisy o szparagowce i bitkach wolowych to szybko przewijam [emoji16] w tym tygodniu dyżur przy synu przejęła teściowa [emoji106] moze to glupie pytanie ale myslicie ze lezc znaczy bezwglednie lezec ? Maz na mnie krzyczy jak siedze bo rozumiem ze chodzenie i dzwiganie odpada ... ??


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


@ranny.ptaszek nie kombinuj, leż :D
 
reklama
Do góry