reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

A mnie sie kawy inki zachcialo wlasnie teraz....taka z pianka i mlekiem posypana przyprawa do kawy o snaku limonki i imbiru... mniam

Ja kaw wogole nie pijam....
 

Załączniki

  • P_20180320_184705_1_1.jpg
    P_20180320_184705_1_1.jpg
    837,4 KB · Wyświetleń: 66
reklama
A mnie sie kaey inki zachcialo wlasnie teraz....taka z pianka i mlekiem posypana przyprawado kaey o snaku limonki i imbiru... mniam

Ja kaw wogole nie pijam....
O nie!!!! Przypomniałas mi ! W nd tak mi się chciało Inki, ale sklepy pozamykane i musiałam odpuścić, a teraz znowu mi się chce [emoji12] hehe

nzjdyx8dtnebih09.png
 
Dziewczyny Ale mnie napieprza dolna część jakby kręgosłupa. Jakby kość ogonowa.
Tak ciągnie jakby.. o co chodzi :-/
Nie, że jakoś super mocno Ale mam wrażenie napięcia
 
Dziewczyny jak sie zamawia z aliexpres taki samosprzatajacy odkurzacz to placi sie dodatkowo clo ??


Zalezy. Jak kupujesz z wysylka z ue to nie. Ja mam xiomi. Rewelka jest! Nazywamy go Grzes.
A brzuszek mam jakbym byla w 6 miesiacu. Masakra. Probowalam sie dzis dodzwonic do fizjoterpaeutki. Bo boje sie, ze mi sie kiesnie rozeszly

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie.
Piszecie o brzuszkach. U mnie widać...i nie są miłe te komentarze "już widać? "" tak szybko? " i oczywiście milion pytań " a który to miesiąc" to jak będziesz wyglądać w 9" "a może to bliźniaki " [emoji53] dla mnie takie komentarze są brakiem dobrego wychowania.
Nie pomaga w poleprzeniu samopoczucia.
Waga mimo to stoi.
Ja ostatnio strasznie miałam ochotę na kskao, z mlekiem którego nie piłam kilka lat ze względów problemu z laktoza. A teraz nic....tylko przeczytałam, że często potem takie dzieci mają uczulenie na białko mleka, właśnie kakao...[emoji50] i teraz zła jestem na siebie że nie przeczytałam tego za nim sobie pozwoliłam na szklankę dziennie od kilku tygodni.

Wszystkim wizytujacym życzę pięknych widoków i zdrowych Maleństw. [emoji4]
5ba1ae23fcfe4f184f4dabef063f37f8.jpg


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj zwymiotowalam... W Liroy Merlin. Serio. Weszłam z córką między regał z kwiatami, poczułam intensywny zapach, chyba lilie to były. Zdążyłam tylko jednorazowke wyciągnąć z torebki. Matko. Masakra. Nie chcę myśleć co by było jakbym tej reklamówki w torebce nie miała. W pierwszej ciąży nie było czegoś takiego... [emoji23]

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
U mnie też w ogóle nie widać brzuszka...ale pewnie zdąrzę się jeszcze nanosić [emoji4]. Pomyślnie jak u mnie będą porównywać...skoro moja kuzynka ma termin na początek września, ja początek października a moja bratowa w połowie października [emoji23] masakra jakaś.

nzjdyx8dtnebih09.png

u mnie kuzynka połowa lipca, siostra połowa września i ja połowa października ;)
 
reklama
Zalezy. Jak kupujesz z wysylka z ue to nie. Ja mam xiomi. Rewelka jest! Nazywamy go Grzes.
A brzuszek mam jakbym byla w 6 miesiacu. Masakra. Probowalam sie dzis dodzwonic do fizjoterpaeutki. Bo boje sie, ze mi sie kiesnie rozeszly

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Jaki midel dokladnie i skad bralas??
 
Do góry