reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Aga my mamy szczura, ale u każdej babci (3) są psy a u mojej mamy jest jeszcze żółw.
e73098f3903f8fa5a17b6d2961a64db0.jpg
bded76b69abc994a1318cc9a447c4d74.jpg


tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


3 wizyta (prenatalne) 29.03.18
Mialam 3 szczury ale musialam je oddac bo mam silna alergie na ich mocz niestety [emoji20]

p19u9jcg9y71ca8m.png


2 wizyta 22 marca [emoji173]
 
reklama
Dziewczyny,mam pytanie.Już kompletnie nie pamiętam jak to było z tymi prenatalnymi.Następną wizytę będę miała coś około 12 tc.Czy to możliwe żeby właśnie wtedy zrobił mi pomiary?I jeszcze jedno,jakie badania do tej pory miałyście zlecone przez swoich lekarzy?
 
Dziewczyny,mam pytanie.Już kompletnie nie pamiętam jak to było z tymi prenatalnymi.Następną wizytę będę miała coś około 12 tc.Czy to możliwe żeby właśnie wtedy zrobił mi pomiary?I jeszcze jedno,jakie badania do tej pory miałyście zlecone przez swoich lekarzy?
Ja mam dzisiaj wizytę 11t3d i jak mnie umawiał to zaznaczał, że będzie usg prenatalne....zobaczymy o 15tej.
Trzymać kciuki.
Co do badań to moja rozpiska...dodałam do tego tsh.
48586d5582c14ca39955532a35ba77ec.jpg



usg wizyta 19.03
 
Dziewczyny,mam pytanie.Już kompletnie nie pamiętam jak to było z tymi prenatalnymi.Następną wizytę będę miała coś około 12 tc.Czy to możliwe żeby właśnie wtedy zrobił mi pomiary?I jeszcze jedno,jakie badania do tej pory miałyście zlecone przez swoich lekarzy?

Cześć @Marta_2606 :
Grupa krwi i rh, przeciwciała,
Morfologia krwi,
Kiła, hiv, hcv, różyczka, tsh, toxoplazmoza,
Badanie w kierunku stężenia glukozy we krwi,
Badanie ogólne moczu, za każdy razem ciśnienie krwi, waga i czekam na cytologię.
Całkiem możliwe, że zrobi Ci pomiary jeśli ma taką możliwość i uprawnienia?.
Ja mam na 12 tc i 4 d. U mnie wypada 19 kwietnia.
 
Ostatnia edycja:
Ja mam dzisiaj wizytę 11t3d i jak mnie umawiał to zaznaczał, że będzie usg prenatalne....zobaczymy o 15tej.
Trzymać kciuki.
Co do badań to moja rozpiska...dodałam do tego tsh.
48586d5582c14ca39955532a35ba77ec.jpg



usg wizyta 19.03

Trzymamy kciuki . Mnie z prenatalnymi przesunął na 13 tc . Powiedział, że wtedy Jest najbardziej miarodajny wynik. Zapytaj o to ....
Mi zlecił 12 tc i 4d.
 
Aga my mamy szczura, ale u każdej babci (3) są psy a u mojej mamy jest jeszcze żółw.
e73098f3903f8fa5a17b6d2961a64db0.jpg
bded76b69abc994a1318cc9a447c4d74.jpg


tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


3 wizyta (prenatalne) 29.03.18

Ale fajny psiak A szczur widzę ciekawi Twojego Bobasa ^_^
Fajnie jest jak są zwierzęta w domu. Inny dom jest zupełnie choć wiadomo, że obowiązków przybywa.
 
Ja dziś na chrzcinach mój mąż chrzestny ;-) powiem Wam że do mnie to nie dociera że za 6 miesięcy będę mama ;-)jutro wizyta i mam problem bo mam już założona kartę i jak byłam na konsultacjach u innego to mi się w kartę wpisał i nie wiem co powiedzieć teraz do lekarza czy będzie udawał że nie widzi czy powiedzieć że zgubiłam kartę ciąży albo zostawiłam nie wiem gdzie ;-( trochę to dziecinne ale chce się to trzymać A nie chciałabym to denerwować.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana Twoja Ciąża, Twoja Dzidzia, Twoja karta. Wytłumacz się zgrabnie z chwilowej zdrady i bądź dzielna :-D
Ja po zwolnienie poszłam do innego ginekologa i też inny ginekolog wpisał mi wszystkie skierowania na badania, czego moja nie zrobiła. Przy następnej wizycie trochę się ofukała A do mnie dotarło, że Dzidzia jest najważniejsza i zmieniłam lekarza.
...
 
Dzień dobry dziewczyny jak się dziś czujecie? Ja już byłam w sklepie po świeże bułeczki, śniadanko zjedzone teraz będę budzić pozostałą część rodziny:tak:
Trzymam kciuki za wizytujace dziś mamusie i czekam na wieści:biggrin2:
 
Ja zaraz odprowadzam starszego do przedszkola i kupie po drodze swoeze pieczywko i bulki i wędliny

Wczoraj byl pierwszy dzien calkowicie bez mdlosci... 10 tc i 1 dzien..w koncu..oby tak zostalo... dzis tez dobrze sie czuje... jezdzilam juz wozeczkiem..spscerowka z roczniakiem..ale fajna :).... sledze prognoze pogody i wypatruje cieplych dni..weekend m juz byc cieplejszy :)
W srode basen....
Dzis zdjecie do paszportu roczniakowi robic jade... i nie swoje badanie krwi oddac... bo wiem ze bedzie polozna
 
reklama
12tc
30%ciazy uplynelo
Dziewczyny jak ten czas leci![emoji5]
Dopadl mnie stres, ze juz 1/3za mna. Wy w wiekszosci macie juz maluchy jak czytam, wiecie co i jak, a u mnie wszystko przrwroci sie do gory nogami. Wiele obaw mam, ale tez nie moge sie doczekac tej przygody[emoji5]

Napisane na m2 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry