reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
1519483110-eedb4ae0b2f711a4-aaaaaa.jpeg
a ja dziś kupiłam sobie taka książeczkę i będę uzupełniać [emoji173]️
Zaliczyłam dziś tez pierwszy romans z porcelana


 
1519483110-eedb4ae0b2f711a4-aaaaaa.jpeg
a ja dziś kupiłam sobie taka książeczkę i będę uzupełniać [emoji173]️
Zaliczyłam dziś tez pierwszy romans z porcelana


Jak w środku wygląda?
Ja mam notesik z poprzedniej ciąży z zapiskami każdego tc, każdej wizyty, wagą, cm w pasie, wielkością fasolki, odczuciami, zaleceniami itp.
Teraz też zaczynam notować co, jak i kiedy?


PRENATALNE usg 19.03.18->czekamy
 
Widzę ze niektóre z Was dopiero teraz dopadają mdłości , ja już mam dobre dwa tygodnie i prawie cały czas od rana do wieczora. Marzę o czasie kiedy to się skończy. Jadę jutro z rodzina na tydzień nad Bałtyk i moje pytanie co uważacie na temat basenów i jacuzzi w ciąży . Jedni zalecają inni absolutnie. Ja raczej jestem w tej pierwszej grupie ale może któraś z Was miała jakieś doświadczenia w wcześniejszych ciążach ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Widzę ze niektóre z Was dopiero teraz dopadają mdłości , ja już mam dobre dwa tygodnie i prawie cały czas od rana do wieczora. Marzę o czasie kiedy to się skończy. Jadę jutro z rodzina na tydzień nad Bałtyk i moje pytanie co uważacie na temat basenów i jacuzzi w ciąży . Jedni zalecają inni absolutnie. Ja raczej jestem w tej pierwszej grupie ale może któraś z Was miała jakieś doświadczenia w wcześniejszych ciążach ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Który tc masz?

Co do basenu to w pierwszej ciąży ginekolog zalecał naból kręgosłupa. Natomiast fizjoterapeuta odraczał strasząc infekcjami.
Tacy przewrotni ci moi specjaliści :)
Nie chodziłam bo nie lubię, nie umiem pływać I boję się wody.
Jeśli lubisz to ok tylko gorących kąpieli unikaj raczej.


PRENATALNE usg 19.03.18->czekamy
 
Dziewczyny... obiad odpłynął w porcelanie, nie mogę patrzeć na mięso. Na pocieszenie właśnie się zabrałam za ciasto jogurtowe ze śliwkami, które miałam zamrożone jeszcze z ogródka od mamy:happy2:
 
O matko wybuchowa mieszanka [emoji16][emoji16]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
Lody juz zjadlam... zjadlam potem troche makaronu z mielon6m w sosie meksykanskim.. male porcje bo mi niedobrze..a sledzie na kolacje....może.
.. nadal mi sis slabo raz sie zrobilo..a jem co 2,5 godziny male porcje...
 
reklama
Do góry