reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Widzę ze niektóre z Was dopiero teraz dopadają mdłości , ja już mam dobre dwa tygodnie i prawie cały czas od rana do wieczora. Marzę o czasie kiedy to się skończy. Jadę jutro z rodzina na tydzień nad Bałtyk i moje pytanie co uważacie na temat basenów i jacuzzi w ciąży . Jedni zalecają inni absolutnie. Ja raczej jestem w tej pierwszej grupie ale może któraś z Was miała jakieś doświadczenia w wcześniejszych ciążach ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Moja bliska mi koleżanka chodziła prawie całą ciążę na basen 2x w tygodniu. Ale ważne bardzo jest by to była woda jak dla sportowców. Ona jest mniej chlorowana i ma niższą temperaturę. Jacuzzi odpada...to obieg zamknięty i pełno w nim bakterii, po za tym jest za ciepła taka woda. Odradzam też baseny gdzie są spendy ludzi. I ona całą ciążę brała Furagin by nie było problemów z drogami. ...[emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
a ja dziś kupiłam sobie taka książeczkę i będę uzupełniać [emoji173]️
Zaliczyłam dziś tez pierwszy romans z porcelana



Monami super ten notes [emoji4] bardzo lubię takie pamiątki.
Ja zrobiłam taki album sama...nasz rodzinny. Oczywiście nie ma w nim tego wszystkiego co Ty masz w swoim, ale były miejsca na wpisanie o tym jak się dowiedziałam o ciąży, kto się i kiedy dowiedział...nasze przeżycia z wizyt usg wszystkie zdjęcia i zdjęcia brzuszka jak rośnie....A potem narodziny...i cala,cała reszta do zakończenia przedszkola. Teraz prowadzę album od czasu szkoły Młodego. To wspaniała pamiątka dla naszej rodziny [emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Monami super ten notes [emoji4] bardzo lubię takie pamiątki.
Ja zrobiłam taki album sama...nasz rodzinny. Oczywiście nie ma w nim tego wszystkiego co Ty masz w swoim, ale były miejsca na wpisanie o tym jak się dowiedziałam o ciąży, kto się i kiedy dowiedział...nasze przeżycia z wizyt usg wszystkie zdjęcia i zdjęcia brzuszka jak rośnie....A potem narodziny...i cala,cała reszta do zakończenia przedszkola. Teraz prowadzę album od czasu szkoły Młodego. To wspaniała pamiątka dla naszej rodziny [emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja nieststy nie mam takich zdolności żeby samej zrobić a tez uważam ze to super pamiątka ! Dlatego poszłam na łatwiznę i kupiłam ;D


 
Jakiś dietetyk układał Ci tą dietę? Ja się właśnie zastanawiałam czy nie powinnam się gdzieś udac do profesjonalisty...bo nie chciałabym dużo przytyć a też przy okazji się dowiedzieć jak często jeść i o ile zwiększac kaloryczność posiłków wraz ze wzrostem ciąży.

f2w3yx8dzn9qtsaa.png
Dieta jest z vitalii, w teorii układa ją dietetyk a konsultowałam ją z moim ginem ;) Raczej nie zaszkodzi a może pomóc. Ale mam fazę na kwaśne rzeczy teraz, chyba znowu poczęstuję się kapustą kiszoną :D
Szalona, ja w pierwszej ciąży przez trzy miesiące obiadu nie zrobiłam, bo co otworzyłam zamrażarkę pełną mięsa to dostawałam odruchy wymiotnego ;) Tylko wtedy dzieci nie miałam, to mogłam jechać na kanapkach...Ciekawe swoją drogą są te chętki- w obu ciążach przez pierwsze 3 miesiące nie mogłam żyć bez awokado (akurat był sezon), pomidorków koktajlowych i pomarańczy. Teraz tylko pomidorki i kapusta :D Ciekawe co będzie dalej...
 
Zjesc sledzie czy nie zjeść...? .. ja dalej z mdłościami... nie jadlam 3 h i cos powinnam zjesc..ale boje sie ze zwymiotuje.. bi jakies zacisniete gardlo mam..i żołądek do gardla podchodzi
 
reklama
Do góry