reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Mamisia mnie tydzień temu tak zmoglo. Teraz już lepiej. Ale jeszcze dzisiaj nie idę z młodym na spacer bo nie mam siły.

Dareczka1994 ja mam rozstępy na piersi, pupie i biodrach. Brzucha w pierwszej ciąży mi odlszczedzilo a smarowalam się już od 1 trymestru. Najpierw jest takie fioletowe a potem jaśniejsze.Ale ja dopiero teraz po pół roku od porodu mam jaśniejsze te blizny

Wirki na NFZ ni daleko mnie czeka się na wizytę u ginekologa 1,5 roku. I też się zawsze zastanawiałam jak tam wciskają ciezarne albo te które planują ciążę. o_O ja chodzę do miejscowości obok choć Warszawa duża ale tam na wizytę na NFZ czekałam 10 dni. Na początku mówi mi ze marzec ale jak powiedziałam czy jest coś wcześniej bo to chodzi o potwierdzenie ciąży to powiedziała ze na ciążę mają kilka okienek w miesiącu :)
 
reklama
Mamisia mnie tydzień temu tak zmoglo. Teraz już lepiej. Ale jeszcze dzisiaj nie idę z młodym na spacer bo nie mam siły.

Dareczka1994 ja mam rozstępy na piersi, pupie i biodrach. Brzucha w pierwszej ciąży mi odlszczedzilo a smarowalam się już od 1 trymestru. Najpierw jest takie fioletowe a potem jaśniejsze.Ale ja dopiero teraz po pół roku od porodu mam jaśniejsze te blizny

Wirki na NFZ ni daleko mnie czeka się na wizytę u ginekologa 1,5 roku. I też się zawsze zastanawiałam jak tam wciskają ciezarne albo te które planują ciążę. o_O ja chodzę do miejscowości obok choć Warszawa duża ale tam na wizytę na NFZ czekałam 10 dni. Na początku mówi mi ze marzec ale jak powiedziałam czy jest coś wcześniej bo to chodzi o potwierdzenie ciąży to powiedziała ze na ciążę mają kilka okienek w miesiącu :)

Tylko wiesz u mnie nie są takie typowe rozstępy, które mam np na udach po przytyciu kiedyś, ale taka po prostu czerwona linia popękanych naczynek jakby :/


gannyx8do96u2n59.png
 
Do Tarajki. Ale zastanawiam się czy na Kilińskiego się nie zapisać dla samych badań, tam co jak co ale badania, ważenie, ktg potem robią na każdej wizycie.
Ja idę do Sikorowej do luxmedu, bo ona ładnie prowadzi ciężarne 35+ i bardzo skrupulatnie pilnuje badań, a poza tym przyjmuje na nowym chyba w środy, no i jest potem na oddziale.
 
Hej, ja mam mięśniaki. Niestety nie wiem jakich rozmiarów, natomiast lekarz powiedział że nic z tym nie robimy.
Dużo jest właśnie takich opinii ,że w ciąży z mięśniakami nic się nie robi.
A jaki rodzaj tego miesniaka i jakie polozenie? W ktorym jestes tygodniu? Ja dopiero 22go mam umowiona wizyte, troche sie boje, bo ciaza nieplanowana, a miesniak czasami dawal sie we znaki...
 
reklama
U mnie cześć zaufanych koleżanek już wie. A całej ekipie powiem w sumie nie wiem kiedy jak będzie jakaś okazja [emoji23]



My mieliśmy czekać do magicznego 12 tygodnia, ale to takie szczęście, że chciałoby się całemu światu wyśpiewać :D na początku wiedzieli moi rodzice i najbliższa koleżanka, potem powiedziałam w pracy, bo poszłam na zwolenienie. A wczoraj teściowie i jedni znajomi, którzy też oczekują na drugie dziecko(my na pierwsze), a oni już pewnie dalej wszystkim innym przekażą [emoji23]


gannyx8do96u2n59.png
 
Do góry