reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Hej dziewczyny. Tak jak wcześniej pisałam byliśmy z M i znajomymi na walentynkowej imprezie i po kolacji podali nam ciasteczka z wróżbą. Wszyscy mieli jakieś jajcarskie wróżby , a na mojej pisało " Otrzymałaś od losu największe błogosławieństwo :MIŁOŚĆ." Po prostu odpadłam, totalnie się rozkleiłam :laugh2: ,ale jak tu się nie wzruszyć jak to takie prawdziwe.
Aisza, ale magia [emoji173]
Piękne [emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć a ja dzisiaj byłam u ginekologa, zrobił USG dopochwowe, potwierdził ciążę wszystko jest ok , z USG wyszło 6 t i 3 dni widziałam już serduszko , ale lekarz powiedział że jeszcze nie będziemy słuchać. Następną wizytę mam 1 marca i wtedy też dostanę skierowania na badania kazał przyjmować witaminy. Pozatym dopadły mnie mdłości co dwie godziny jem ,
 
Na NFZ USG robią dopiero w 11 tygodniu, takie przepisy, najlepiej prywatnie iść.
Z tym się nie zgodzę. Może to zależy od lekarza, ale na pewno nie regulują tego przepisy.
Ja mam zawsze robione USG na wizycie. Byłam w 4 tyg potem 6 i 7.
Teraz idę 9ti3d (21.02) i z pewnością zrobi mi USG.




Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z tym się nie zgodzę. Może to zależy od lekarza, ale na pewno nie regulują tego przepisy.
Ja mam zawsze robione USG na wizycie. Byłam w 4 tyg potem 6 i 7.
Teraz idę 9ti3d (21.02) i z pewnością zrobi mi USG.




Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
To może tylko u mnie tacy lekarze, pierwsze usg w 11 tyg i że przez cały okres ciąży przysługuje mi usg tylko 3 razy. Dlatego chodzę teraz tylko prywatnie.
 
Cześć dziewczyny ! To i ja się pochwalę .. pierwszy cykl i złoty strzał . Termin mam na 14 października.
 

Załączniki

  • received_10204113079705087.jpeg
    received_10204113079705087.jpeg
    137,7 KB · Wyświetleń: 109
Ostatnia edycja:
Wszystkiego zależy od lekarza na NFZ
Ja byłam w 4 tygodniu żeby wbić się w kolejkę ciężarnych bo wiadomo że są limity
I nawet nie liczyłam na usg
ale było badanie i w poprzedniej ciąży jak byłam co tydzień też zawsze miałam usg.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć a ja dzisiaj byłam u ginekologa, zrobił USG dopochwowe, potwierdził ciążę wszystko jest ok , z USG wyszło 6 t i 3 dni widziałam już serduszko , ale lekarz powiedział że jeszcze nie będziemy słuchać. Następną wizytę mam 1 marca i wtedy też dostanę skierowania na badania kazał przyjmować witaminy. Pozatym dopadły mnie mdłości co dwie godziny jem ,

Ja miałam 6 tydzień i 4 dzień, kiedy zobaczyłam serduszko;) wizytę tez mam teraz 1 marca, więc razem odliczamy :D


gannyx8do96u2n59.png
 
Do góry