reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Liczę ze to wszystko przez to ze organizm przeżywa rewolucje i może taka moja uroda że mam mocne bóle

Też mam czasem silne bóle, choć już rzadziej niż w poprzednich tygodniach. W razie czego biorę 1 tabletke duphastonu, po pół dwa razy dziennie.
U mnie zaczęły się silne mdłości, miałam odruchy wymiotne parę godzin temu. Ale jadłam kolacje o 17, wiec nawet nie miałam czym... zaczyna się. A wy jak się czujecie?



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png
 
reklama
Hej dziewczyny. Tak jak wcześniej pisałam byliśmy z M i znajomymi na walentynkowej imprezie i po kolacji podali nam ciasteczka z wróżbą. Wszyscy mieli jakieś jajcarskie wróżby , a na mojej pisało " Otrzymałaś od losu największe błogosławieństwo :MIŁOŚĆ." Po prostu odpadłam, totalnie się rozkleiłam :laugh2: ,ale jak tu się nie wzruszyć jak to takie prawdziwe.
 
Też mam czasem silne bóle, choć już rzadziej niż w poprzednich tygodniach. W razie czego biorę 1 tabletke duphastonu, po pół dwa razy dziennie.
U mnie zaczęły się silne mdłości, miałam odruchy wymiotne parę godzin temu. Ale jadłam kolacje o 17, wiec nawet nie miałam czym... zaczyna się. A wy jak się czujecie?



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png

Ja się czuje super na razie ale ja mam młodsza ciąże niż Ty wiec jeszcze może mnie dopaść coś :)


m3sx9jcgogyfnfkt.png
 
Na NFZ USG robią dopiero w 11 tygodniu, takie przepisy, najlepiej prywatnie iść.

Ale w ciazy tak jest czy ogólnie ?
Ja miałam na NFZ usg zawsze kiedy poprosiłam wiec dość często.
Nawet zanim sie udało to poprosiłam żeby mi zrobił i sprawdził czy miałam owulacje xd


m3sx9jcgogyfnfkt.png
 
reklama
Do góry