reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Bry, ja byłam na wizycie 6+0d i widziałam tylko pęcherzyk, mam nadzieję, że po prostu udałam się za szybko. Teraz ide w srode 21.02 to będzie 7+5 wg OM, ale lekarz twierdzi, ze ciaza młodsza... nie wiem jakim cudem, bo dobrze wiem kiedy byly wszystkie przytulanki i po plodnych bylo tydzien przerwy, a kolejne dopiero po pozytywnym tescie... no nic... mam nadzieje, ze jajko dlugo lecialo do macicy dlatego sie wydaje, ze ciaza mlodsza;)

Oby wszystko bylo ok

Kciuki za wizyty dzisiaj!!:)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
A ty kiedy OM? Jeżeli nic niepokojącego się nie dzieje to po skończonym 6tc myślę wizyta.


Wizyta 19.02.18->czekamy
Ja mam wizytę 20 lutego. OM 15 styczen. Ale mam bóle brzucha czasem bardzo silne a już raz musiałam poronić bo bylo puste jajo. Wiem ze pewnie nic nie zobaczę ale chce się upewnić że nie dzieje się nic niepokojącego
 
Ja jak w pierszej ciazy mialam.pewnego razu straszne bole to nie czekalam az przejdzie tylko jechalam.na izbe przyjec i polezalam w szpitalu zbadali mnie i bylam bardzo spokojna dlatego jak masz mozliwosc to idz do lekarza jak najszybciej ja bym tak.zrobila


Dziś w nocy miałam straszne bóle w podbrzuszu :( :( skończyłam 4 tydzien i za 2 dni koniec 5. Idę 20 lutego na wizytę bo strasznie się boję że coś może być nie tak. Czy Wy też macie czasem silniejsze bóle brzucha ?:(
 
Dziś w nocy miałam straszne bóle w podbrzuszu :( :( skończyłam 4 tydzien i za 2 dni koniec 5. Idę 20 lutego na wizytę bo strasznie się boję że coś może być nie tak. Czy Wy też macie czasem silniejsze bóle brzucha ?:(
Tak, ja też miałam bardzo silne, nawet byłam w szpitalu kilka dni. Nic nie stwierdzono a z moją fasolka.wszystko ok. Najważniejsze że nie ma żadnego krwawienia

f2w3yx8dzn9qtsaa.png
 
No kurcze 3 raz nie zdalam a zostalo mi tylko juz parkowanie i odwalilam bo na rondzie zajechalam za trojkaty gdy musialam ustapic pierszenstwa i mnie zachamowal :-( masakra no zaraz dzwoni do lekarza na ktora mam przyjsc przymuje w domu ide prywatnie pierdziele juz na nfz chodzic nie bede bo sie wg nikt mna nie interesowal i wg zle to wspominam
Madzia ja zdałam za 6 razem. I jakbym opowiadała co oni wymyslali jako niezaliczenie. A mój brat 12 razy musiał zawracać ale nie dał się i zdał wtedy. Są takie barany i nic nie zrobisz. Ja to też od razu mam ciśnienie wyższe jak widzę Word. A najlepsze jest to ze jestem żoną instruktora a on też zdał prawko na B za 6 razem a teraz uczy ludzi jeździć i oni zdają często za 1.
 
Hej Dziewczyny
Ja wizytę mam 19 będę wtedy w 6 ty 4 dniu ciąży
Też nie mogę się doczekać bo byłam na pierwszej wizycie 05.02 i nawet pęcherzyka nie było.
Mam nadzieję że będzie wszystko dobrze.
Nic mnie nie boli brzuch nic nie ciągnie tylko czasem kręgosłup dokucza, trochę to dziwne bo w poprzedniej ciąży miałam takie bóle, więc nie wiem czy to dobrze czy źle.
W poprzedniej ciąży miałam w planie chodzić prywatne ale ze nie mogłam się doczekać wizyty poszłam na NFZ sprawdzić czy wszystko wporzadku i trafiłam na super lekarkę i tam zostałam. Mimo że na NFZ bardziej interesowała się pacjentem niż ten prywatnie i ona kieruje do fajnego nowego szpitala w Rzeszowie, teraz też już jest do niej zapisana i dużo moich koleżanek też do niej chodzi.
Dla mnie najważniejsze że ja jej ufam i na wizytach nie mam odczucia że ona się spieszy jak to było u prywatnych lekarzy.



Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry