reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Gratulacje !


m3sx9jcgogyfnfkt.png
Gratulacje :)
 
reklama
hej dziewczyny. Wiem że był ten temat ale chodzi mi o te suwaczki. Zrobilam ten suwaczek ale nie wiem gdzie ma go wkleic . Pomocy !
 
Właśnie dziewczyny chodzace na NFZ czy dostajecie zdjęcia z usg? Bo jak chodIlam w poprzedniej ciąży to ani jednego nie dostałam ale chodziłam ten prywatnie więc jakoś bardzo to nie bolało ze z NFZ nie miałam. Ale teraz chciałam tylko na NFZ i się chciałam zapytać.
 
Pierwsze wymioty za mną. Czuje się koszmarnie, najchętniej przespalabym cały dzień. Nie mam sił się ruszać, nic. W przyszłym tygodniu zaczynam szkolenia w nowej pracy, mam potwierdzić do wtorku czy na pewno przyjmuję ofertę. Zastanawiam się teraz czy dam radę w ogóle pracować jak tak się czuję...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Właśnie dziewczyny chodzace na NFZ czy dostajecie zdjęcia z usg? Bo jak chodIlam w poprzedniej ciąży to ani jednego nie dostałam ale chodziłam ten prywatnie więc jakoś bardzo to nie bolało ze z NFZ nie miałam. Ale teraz chciałam tylko na NFZ i się chciałam zapytać.
Na każdą prośbę mi drukuje na NFZ nigdy nie było problemu. Wiem, po prostu mam fajnego lekarza. Niestety on nie pracuje w moim szpitalu. Więc rodziłam tam gdzie on był ordnatorem. Tylko że po tylu latach tam zaszło wiele zmian i nie wiem jak będzie.
Ale do tego czasu jeszcze wiele....odpuszczam z głowy ten temat.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny, bardzo dziękuję za wsparcie. Fizycznie nadal czuję się świetnie, praktycznie żadnych objawów, tylko piersi większe, psychicznie codziennie się staram, bardzo mi pomogłyście ciepłymi słowami, w ogóle wsparcie kobiet- siostry i przyjaciółki też jest cudowne. Wkroczyłam w 6 tydzień, 27.02 mam kolejną wizytę i wówczas mam mieć założoną kartę ciąży.
Ja chodzę do lekarza prywatnie, bardzo mnie wsparł w poprzedniej próbie i jakoś tak ufam :) Co di USG też nie robi wydruków, można sobie zgrać na pendriva. Jestem w Poznania, a żeby było ciekawiej, moja siostra przez 8 lat była położna na porodówce, potem zmieniła zawód. Co radzi? Nie czytać za dużo tylko żyć i odliczać tygodnie.
Fajnie, że niektóre z Was mają zaplanowane już wakacje :) Mnie bardzo zależy, żeby pracować jak najdłużej, bo w pracy moja głowa jest gdzie indziej, oby zdrowie pozwoliło. Ściskam Was!
 
reklama
Do góry