reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Widzę, że żadna z Was nie skarży się na nudności . Ja od tygodnia czuje się okropnie od rana do wieczora jest mi niedobrze ale nie wymiotuje. Dziś mija prawie tydzień jak to się zaczęło i już jestem dobita - tak się nie da żyć tym bardziej, że muszę chodzić do pracy i jest to męczarnia. W pierwszej ciąży tak nie miałam [emoji20]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dodam, że nie pomaga nic . Powiedzcie któraś, że to szybko minie ...[emoji1374]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dodam, że nie pomaga nic . Powiedzcie któraś, że to szybko minie ...[emoji1374]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja mam mdlosci, raz zwymiotowalam. Nic na to nie stosuje, raczej to mnie chwyta rano a pozniej mam spokoj [emoji4]

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
słyszałam ze imbir jest dobry na mdlosci ale ja nie probowalam jak na razie mdlosci nie mam w 1 ciazy tez nie mialam jakos to dobrze znosze


Widzę, że żadna z Was nie skarży się na nudności . Ja od tygodnia czuje się okropnie od rana do wieczora jest mi niedobrze ale nie wymiotuje. Dziś mija prawie tydzień jak to się zaczęło i już jestem dobita - tak się nie da żyć tym bardziej, że muszę chodzić do pracy i jest to męczarnia. W pierwszej ciąży tak nie miałam [emoji20]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja mam mdłości w sumie dziś pierwszy raz były tak mocne ze prawie zwymiotowałam myjąc zęby [emoji23] ale meczy mnie to tak do 10 a potem już spokój wiec nie stosuje nic na to


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja chyba póki co i tak jestem najstarsza. W grudniu skończyłam 36 wiec w tym roku znów będę rok starsza. Ja się chyba najbardziej obawiam tych pranatalnych badań...też boje się chorób itp...że względu na wiek. Ale naprawdę staram się podchodzić pozytywnie...że wszystkich sił [emoji3]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja chyba póki co i tak jestem najstarsza. W grudniu skończyłam 36 wiec w tym roku znów będę rok starsza. Ja się chyba najbardziej obawiam tych pranatalnych badań...też boje się chorób itp...że względu na wiek. Ale naprawdę staram się podchodzić pozytywnie...że wszystkich sił [emoji3]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja będąc po poronieniu też dostałam skierowanie na badanie prenatalne na NFZ mając 30 lat
Więc w takich przypadkach też się należy.
Pewnie to też zależy od dobrej woli lekarza ale ja mam super babeczka, młoda i jej zależy na pacjętach.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry