reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Od początku. Beta nie podwajała się tak jak powinna strzelać na początku. Przyrost po 96h był taki jaki powinien być po 48h.
Ostatnią @ miałam 03.01 następna powinna być koło 01.02. Pierwsza beta 30.01 (35) 01.02 (55) 05.02 (100).
Poszłam do ginekologa, nie widać w macicy pęcherzyka, nie widać nigdzie indziej. Beta nie rośnie, jakieś pobolewanie w podbrzuszu.
Skierowanie do szpitala. Ginekolog ominął temat tłumaczenia się szerokim łukiem.
Myśle - o ku.. szybko za telefon, do innego ginekologa.
Wizyta była wczoraj, w macicy jest pęcherzyk, endo grubości 9,9mm, tylko pęcherzyk nie w tym miejscu endo. Mam nie robić już bety, nie stresować się i poczekać na następna wizytę za 1,5tyg.
Nie robiła nadziei na dobrze rozwijającą się ciąże, ale powiedziała że mam przyjść :)


1518299101-7e1d02330765b276-aaaaaa.jpeg




 
reklama
Może być tak, że jest wszystko dobrze, że jest jakaś ślamazarna fasolka, ale beta jej nie pasuje :/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
3 mam za Ciebie kciuki,

Ja @ 4.01 i tak sobie tłumacz że za wcześnie poszłam do lekarza 5.02 i że wszystko będzie dobrze

Różne to bywa ale nadzieję umiera ostania
I trzeba się trzymać tej lepszej wersji


Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzisiaj jakoś cicho tutaj. Ale pewnie dlatego że weekend to partnerzy są w domu. :)
My jutro jedziemy na występ taneczny mojej młodszej siostry, a potem na imprezę do sąsiadów na chrzciny (dziecko z wrzesnia) najpierw robią obiad dla rodziny a potem kilku znajomych z dziećmi zaprosili. Więc pójdziemy. Kupiłam body na długi rękaw, czapeczke i skarpetki. Nie wiem co im potrzebne czy co. Ale zabawek nie chciałam kupować bo wiem że oni to tylko marka Fisher Price. Moje dziecko ma 2 rzeczy tej firmy (jedna używana kupiłam, druga dostał) bo uważam że są trochę za drogie. Tym bardziej to żadna rodzina tylko sąsiedzi. Jak uwazacie?
Emol również uważam, że zabawki tej firmy są drogie. Myślę że taki prezencik jaki zrobiłaś w zupełności wystarczy [emoji4] w końcu to nie chrześniak [emoji6] tylko ktoś znajomy. Miło że zaprosili...Ty to pięknie doceniłaś i super.
A co tańczy Twoja siostra? I ile ma lat? [emoji4] zawsze chciałam mieć siostrę [emoji16] ale mam 3 braci.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
3 mam za Ciebie kciuki,

Ja @ 4.01 i tak sobie tłumacz że za wcześnie poszłam do lekarza 5.02 i że wszystko będzie dobrze

Różne to bywa ale nadzieję umiera ostania
I trzeba się trzymać tej lepszej wersji


Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom

Oj, a bete robiłaś ?


 
Katasia i Śliwka...niepodważalnym faktem jest, że ak coś się dzieje to dobrze jest spytać innego lekarza by sprawdzić czy ma takie samo zdanie.
Ja zaczęłam swą ciążę w szpitalu i tam mimo wielu lekarzy tylko jeden potrafił spojrzeć na mnie nie jak przypadek beznadziejny tylko jak na kobietę, która jest w ciąży dużo młodszej niż myślą pozostali "koledzy" po fachu. Nikt prócz niego nie czytał mojej historii od początku. O nic prócz tego czy boli (a nic nie bolało ) nie pytali...Ten ostatni lekarz przeczytał to, co wpisał ten, który mnie przyjął i stwierdził że wszystko wychodzi na to że owulacja mi się mocno spóźnia i ciąża po prostu jest dużo młodsza niż myślą pozostali lekarze.
Bądźcie dobrej myśli. Ja byłam od początku, choć straszyli mnie nieustannie pozamaciczną...i nie powiem bym się nie martwila, ale instynkt czy intuicja mówiły, że Maleństwo jest i ma się dobrze.
Powodzenia Dziewczyny

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry