reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dodam, że nie pomaga nic . Powiedzcie któraś, że to szybko minie ...[emoji1374]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

U mnie w pierwszej bylo od 8 do 16tyg. Na mdlosci pomagaly mi ciasteczka imbirowe, coca cola albo gdy juz było źle to wymwoływałam wymioty


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja będąc po poronieniu też dostałam skierowanie na badanie prenatalne na NFZ mając 30 lat
Więc w takich przypadkach też się należy.
Pewnie to też zależy od dobrej woli lekarza ale ja mam super babeczka, młoda i jej zależy na pacjętach.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
Rozumiem, że w takiej sytuacji muszę odwiedzić ginekologa przyjmującego na nfz, tak?


Wizyta 19.02.18->czekamy
 
Cześć wszystkim! :)


Dzisieksza beta po 48 h urosła z 219 do ponad 670! Mysi być teraz dobrze :)

Mamisia83 - tak, lekarz kazał włączyć luteinę jak mu napisałam o becie. Z reguły profilaktycznie bralam od owu do @. Teraz mówił, żeby nie brać... I akurat teraz się udało! :)

Ja na wizytę planuję iść w 6t3d. W poniedziałek będę dzwonić po zwolnienie to dopytam kiedy przyjść żeby serduszko już biło.
 
Cześć wszystkim! :)


Dzisieksza beta po 48 h urosła z 219 do ponad 670! Mysi być teraz dobrze :)

Mamisia83 - tak, lekarz kazał włączyć luteinę jak mu napisałam o becie. Z reguły profilaktycznie bralam od owu do @. Teraz mówił, żeby nie brać... I akurat teraz się udało! :)

Ja na wizytę planuję iść w 6t3d. W poniedziałek będę dzwonić po zwolnienie to dopytam kiedy przyjść żeby serduszko już biło.

Pięknie urosła!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeśli nie masz 35 lat
To raczej tak,
Ja miałam wypis że szpitala odnośnie poronienia i to musiałam dostarczyć do mojej ginekolog i na tej podstawie dostałam skierowanie.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzisiaj jakoś cicho tutaj. Ale pewnie dlatego że weekend to partnerzy są w domu. :)
My jutro jedziemy na występ taneczny mojej młodszej siostry, a potem na imprezę do sąsiadów na chrzciny (dziecko z wrzesnia) najpierw robią obiad dla rodziny a potem kilku znajomych z dziećmi zaprosili. Więc pójdziemy. Kupiłam body na długi rękaw, czapeczke i skarpetki. Nie wiem co im potrzebne czy co. Ale zabawek nie chciałam kupować bo wiem że oni to tylko marka Fisher Price. Moje dziecko ma 2 rzeczy tej firmy (jedna używana kupiłam, druga dostał) bo uważam że są trochę za drogie. Tym bardziej to żadna rodzina tylko sąsiedzi. Jak uwazacie?
 
Ale mi się życie pokręciło przez ostatnie dni, nie wiem w końcu na czym stoję, czy jestem w tej ciąży czy nie.
Wiem że nigdy w życiu nie będę chodzić tylko do jednego ginekologa. Gdybym tak zrobiła dawno bym leżała w szpitalu z podejrzeniem ciąży pozamacicznej.
Cześć wam tak w ogóle :)
Muszę nadrobić te pare dni nieobecności ..


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ale mi się życie pokręciło przez ostatnie dni, nie wiem w końcu na czym stoję, czy jestem w tej ciąży czy nie.
Wiem że nigdy w życiu nie będę chodzić tylko do jednego ginekologa. Gdybym tak zrobiła dawno bym leżała w szpitalu z podejrzeniem ciąży pozamacicznej.
Cześć wam tak w ogóle :)
Muszę nadrobić te pare dni nieobecności ..


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Możesz trochę przybliżyć temat

Ja jestem w niepewności bo na ostatnim usg nie było pęcherzyka, wizytę mam 19
Moja ginekolog powiedziała że może to być ciąża pozamaczna
Dlatego pytam o co chodzi u Ciebie?

Nie czytam na forach o tym żeby nie zwariować

I wierzę że będzie dzidziuś na miejscu.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry