reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Tu po prostu mają chyba taką politykę, że tylko lekarze-kobiety robią przezpochwowe, a mi na dyżurze robił facet i powiedział, że ma być przez brzuch... A ze to początek 7 tyg, a było widać tylko pecherzyk bez niczego w środku to się zastanawiałam, czy tak może być właśnie przez to że to było przez
A co za dziwne zwyczaje, lekarz to lekarz i nie ma różnicy czy mężczyzna czy kobieta jeśli samo badanie ma być dokładne i rzetelne. To Ty w Chinach mieszkasz czy mi się pomyliło ?
@Migdalove trzymamy kciuki za wysoka betę w poniedziałek !!!
 
Cześć Dziewczyny, od początku Was czytam z nadzieja ze i mi się poszczęści. Okres mam dostać 13.02. Dzisiaj zrobiłam test tak dla pewności ze nie jestem w ciąży bo z mężem chcieliśmy się winka wieczorem napić- a tu dwie kreseczki:) Nazywam się Ania, mam 35 lat i dwójkę dzieci- synka 10l i córkę 8l. To nasz drugi cykl starań.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny, od początku Was czytam z nadzieja ze i mi się poszczęści. Okres mam dostać 13.02. Dzisiaj zrobiłam test tak dla pewności ze nie jestem w ciąży bo z mężem chcieliśmy się winka wieczorem napić- a tu dwie kreseczki:) Nazywam się Ania, mam 35 lat i dwójkę dzieci- synka 10l i córkę 8l. To nasz drugi cykl starań.
Gratuluję :)

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny, od początku Was czytam z nadzieja ze i mi się poszczęści. Okres mam dostać 13.02. Dzisiaj zrobiłam test tak dla pewności ze nie jestem w ciąży bo z mężem chcieliśmy się winka wieczorem napić- a tu dwie kreseczki:) Nazywam się Ania, mam 35 lat i dwójkę dzieci- synka 10l i córkę 8l. To nasz drugi cykl starań.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje wielkie [emoji4][emoji4][emoji4] trójeczka bd jak u mnie[emoji4] samo szczescie [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziekuje[emoji846][emoji106]córka marzy o młodszym rodzeństwie, a syn jak określił- mu wszystko jedno[emoji6]póki co trochę się wstrzymamy z informowaniem kogokolwiek po za moja przyjaciółka która tez dopiero zaszla[emoji846] z objawów u mnie: ogromna susza w buzi, pije ogromne ilości - nawet w nocy muszę wstawać w tym celu. A po za tym - wszystko mi z rak zaczęło lecieć- nawet komórkę w herbacie utopilam[emoji23] duzi zdrówka Wam wszystkim i trzymam kciuki!!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziekuje[emoji846][emoji106]córka marzy o młodszym rodzeństwie, a syn jak określił- mu wszystko jedno[emoji6]póki co trochę się wstrzymamy z informowaniem kogokolwiek po za moja przyjaciółka która tez dopiero zaszla[emoji846] z objawów u mnie: ogromna susza w buzi, pije ogromne ilości - nawet w nocy muszę wstawać w tym celu. A po za tym - wszystko mi z rak zaczęło lecieć- nawet komórkę w herbacie utopilam[emoji23] duzi zdrówka Wam wszystkim i trzymam kciuki!!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Oooo matko ja też mam to straszne pragnienie [emoji53] już sama nie wiem co mam pic

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oooo matko ja też mam to straszne pragnienie [emoji53] już sama nie wiem co mam pic

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom

Tez tak mam pije wszystko herbaty soki wodę zwykła a mam wrażenie ze ciagle susz aż mam usta suche. A potem chodzę 82739494 razy do łazienki jak tak pije.

Z rak tez mi wszystko leci i w ogóle jakaś taka jestem nie ogarnięta i zapominam o wszystkim
 
Cześć Dziewczyny, od początku Was czytam z nadzieja ze i mi się poszczęści. Okres mam dostać 13.02. Dzisiaj zrobiłam test tak dla pewności ze nie jestem w ciąży bo z mężem chcieliśmy się winka wieczorem napić- a tu dwie kreseczki:) Nazywam się Ania, mam 35 lat i dwójkę dzieci- synka 10l i córkę 8l. To nasz drugi cykl starań.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Witamy.
Super, że jeszcze przed @ taki news.
Staraliście się o dzidzię? Jak podchodzisz do kolejnej ciąży?
Na luzie czy świrujesz?

Ja tak bardzo chciałam być wyluzowana a tu mimo wszystko nakręcam się i szukam nieprawidłowości. Wizyta 19tego a już się buję z myślami czy po niedzieli gdzieś na usg nie skoczyć.


Wizyta 19.02.18->czekamy
 
reklama
Ehh ja tak samo sie caly czas nakrecam i przemyslam wizyte u lekarza bede miala 15.02 i tak czekam i czekam i nie wiem czy drugi raz bety w poniedzialek nie zrobic

Witamy.
Super, że jeszcze przed @ taki news.
Staraliście się o dzidzię? Jak podchodzisz do kolejnej ciąży?
Na luzie czy świrujesz?

Ja tak bardzo chciałam być wyluzowana a tu mimo wszystko nakręcam się i szukam nieprawidłowości. Wizyta 19tego a już się buję z myślami czy po niedzieli gdzieś na usg nie skoczyć.


Wizyta 19.02.18->czekamy
 
Do góry