reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Madziu I Mamisiu ... dziewczynki wyluzujcie troszkę... wszystko będzie dobrze...może trzeba zająć myśli czymś innym, fajną książką...[emoji6] nie koniecznie o dzieciach, ciąży itp. Tylko coś naprawdę fajnego.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, ja od jakiegoś czasu czułam ze mi czegoś zaczyna brakować- dzieci odchowane, w pracy stabilizacja, nie wiedziałam o co chodzi( przez 7 lat brałam tabletki i nawet przez myśl mi nie przeszło powiększenie rodziny- mąż chciał trójkę od dawna). Jak odstawiłam tabsy to najpierw się bałam ze zajdę, a potem wszędzie nagle zaczęłam widzieć ciężarne i kobiety z maluszkami i zaczęłam im zwyczajnie zazdroscic. I tak się zaczęło. Bałam się ze może się szybko nie udać, a tu niespodzianka. Bałam się różnych powikłań, chorób- dużo o tym czytałam i doszłam do wniosku ze to mały procent ryzyka i ze musi być dobrze bo w większości przypadków jest. Wybieram się na prenatalne - w moim wieku to refundowane badanie. Mam nadzieje, ze wszystkie przejdziemy ten czas spokojnie i czekają nas tylko miłe niespodzianki [emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
To mój drugi cykl starań. Wcześniej dzieci były niespodziankami:-) syn zaraz po studiach, a z corka zaszłam jak syn miał 10 miesięcy i karmiłam go piersią.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
To mój drugi cykl starań. Wcześniej dzieci były niespodziankami:-) syn zaraz po studiach, a z corka zaszłam jak syn miał 10 miesięcy i karmiłam go piersią.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
To ja zaszlam teraz w drugą ciążę jak mały ma 7 miesięcy (dzisiaj kończy) skończyłam kp 18.12 a zaszlam prawdopodobnie 21.12 więc taki fart.
Ale oczywiście lub nie oboje dzieci nieplanowanych, ale jak są to będą kochane.

Dzisiaj byłam od rana na uczelni, sesja się sama nie napiszę.
 
A co za dziwne zwyczaje, lekarz to lekarz i nie ma różnicy czy mężczyzna czy kobieta jeśli samo badanie ma być dokładne i rzetelne. To Ty w Chinach mieszkasz czy mi się pomyliło ?
Tak w Chinach, tutaj jest dość specyficznie, przed korytarzem z gabinetami ginekologicznymi jest w ogóle znak "WOMEN ONLY" :p więc mąż usg może oglądać tylko na zdjęciach... Poza tym tu jest totalny brak prywatności :/ Woła Cię lekarz do gabinetu, a oprócz Ciebie jeszcze 5 innych pacjentek w środku :/ Na szczęście przy kozetkach mają zasłonki chociaż...
Ale są też plusy tutejszej służby zdrowia, żeby nie było :p
 
Tak w Chinach, tutaj jest dość specyficznie, przed korytarzem z gabinetami ginekologicznymi jest w ogóle znak "WOMEN ONLY" [emoji14] więc mąż usg może oglądać tylko na zdjęciach... Poza tym tu jest totalny brak prywatności :/ Woła Cię lekarz do gabinetu, a oprócz Ciebie jeszcze 5 innych pacjentek w środku :/ Na szczęście przy kozetkach mają zasłonki chociaż...
Ale są też plusy tutejszej służby zdrowia, żeby nie było :p
Ooo to podaj plusy, jestem ciekawa [emoji3]

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, ja od jakiegoś czasu czułam ze mi czegoś zaczyna brakować- dzieci odchowane, w pracy stabilizacja, nie wiedziałam o co chodzi( przez 7 lat brałam tabletki i nawet przez myśl mi nie przeszło powiększenie rodziny- mąż chciał trójkę od dawna). Jak odstawiłam tabsy to najpierw się bałam ze zajdę, a potem wszędzie nagle zaczęłam widzieć ciężarne i kobiety z maluszkami i zaczęłam im zwyczajnie zazdroscic. I tak się zaczęło. Bałam się ze może się szybko nie udać, a tu niespodzianka. Bałam się różnych powikłań, chorób- dużo o tym czytałam i doszłam do wniosku ze to mały procent ryzyka i ze musi być dobrze bo w większości przypadków jest. Wybieram się na prenatalne - w moim wieku to refundowane badanie. Mam nadzieje, ze wszystkie przejdziemy ten czas spokojnie i czekają nas tylko miłe niespodzianki [emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja chyba póki co i tak jestem najstarsza. W grudniu skończyłam 36 wiec w tym roku znów będę rok starsza. Ja się chyba najbardziej obawiam tych pranatalnych badań...też boje się chorób itp...że względu na wiek. Ale naprawdę staram się podchodzić pozytywnie...że wszystkich sił [emoji3]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, ja od jakiegoś czasu czułam ze mi czegoś zaczyna brakować- dzieci odchowane, w pracy stabilizacja, nie wiedziałam o co chodzi( przez 7 lat brałam tabletki i nawet przez myśl mi nie przeszło powiększenie rodziny- mąż chciał trójkę od dawna). Jak odstawiłam tabsy to najpierw się bałam ze zajdę, a potem wszędzie nagle zaczęłam widzieć ciężarne i kobiety z maluszkami i zaczęłam im zwyczajnie zazdroscic. I tak się zaczęło. Bałam się ze może się szybko nie udać, a tu niespodzianka. Bałam się różnych powikłań, chorób- dużo o tym czytałam i doszłam do wniosku ze to mały procent ryzyka i ze musi być dobrze bo w większości przypadków jest. Wybieram się na prenatalne - w moim wieku to refundowane badanie. Mam nadzieje, ze wszystkie przejdziemy ten czas spokojnie i czekają nas tylko miłe niespodzianki [emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Od jakiego wieku jest refundowane ? Orientujesz się może ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry