reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Annaszka wiesz może dlatego mi się skojazylo bo miałam znajoma co mieszkała w Niemczech i miała tak na imię. Ale w Polsce są teraz brajany, jesici, typowo angielskie imiona tylko pisane jak pisane. Więc teraz już chyba nie można na to tak patrzeć. :)
 
reklama
Annaszka wiesz może dlatego mi się skojazylo bo miałam znajoma co mieszkała w Niemczech i miała tak na imię. Ale w Polsce są teraz brajany, jesici, typowo angielskie imiona tylko pisane jak pisane. Więc teraz już chyba nie można na to tak patrzeć. :)

Akurat tak szalec nie chce[emoji23]. Lubie imiona proste i krotkie. I najlepiej aby mialy podobna wymowe. Na Sofia mowia tak jak sie czyta albo Sofija ( w żłobku czy sasiedzi juz wiedza jak). A Zoya bede wymawiac jak Zoja bo gdybym wziela pl wersje to byłaby Zodża [emoji23]. My raczej do pl nie wrocimy wiec zależy mi aby dzieci chociaż z imieniem miał łzej bo juz na nazwisku łamia jezyk tubylcy [emoji16]
Takze nie jest łatwo znaleźc coś co spełnia te wszystki kryteria i jeszcze sie podoba


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szalona kurczę ja bym odpuscila i na miejscu siostry nawet bym nie była zła jakby się okazało ze nie przyjedziesz. Ja ci oppowiem swoją historię
Ja miałam ślub 28.01. I trzeba zaznaczyć tylko ślub w urzędzie (15 min) i obiad dla najbliższej rodziny 2,5h. Mojego męża kuzyn był zaproszony z żoną która miała termin na za tydzień. I mieszkają od urzędu 2 min piechota. Nie przyszła na mój ślub (nie mówię o obiedzie) bo podobno miała leżące, ale jak wyszliśmy z urzędu to widziałam ja spacerujaca z matką. Więc dziwnie się poczułam. Nie żebym była zwiazana z nią bardzo, ale taki niesmak ze cię oklamuje prosto w oczy.
A co do ślubu zgadzam się z wirki.

Monami Zoe kojarzy mi się z niemieckojezycznym imieniem. :)
2 min..... ja bym sie nie zastaneiala nawet ggdyby to ok 100km było..... ale z wawy do poznania sama autostrada jest 3h. I potem na lubelskie ..a z wawy na lubelskie jest rozkopane..i drogi i tory.. wiec ze 2 h minimum
 
Dzien dobry wszystkim... ktora dzis testuje.?? Jak sie dzis czujemy?_?

Moje dziecko standardowo o 6 wstalo..
Je kaszke... ja sie nawet wyspalam i czuje sie nadal bardzo dobrze... nic nie boli ani nie ciagnie... tylko ta temperatura 37,2 i apetyt :)
 
Dzien dobry wszystkim... ktora dzis testuje.?? Jak sie dzis czujemy?_?

Moje dziecko standardowo o 6 wstalo..
Je kaszke... ja sie nawet wyspalam i czuje sie nadal bardzo dobrze... nic nie boli ani nie ciagnie... tylko ta temperatura 37,2 i apetyt :)

Ja się średnio czuje głowa boli piersi tez ale wstać trzeba było dzieci odprawić jedno do przedszkola a drugie do szkoły.
 
Ja od wczoraj nie moge patrzec na jedzenie, od tych wymiotow juz mam dosc. Wszystkie miesnie mnie bola ehhh
A poza tym wszystko ok [emoji4]
Delikatne mdlosci i tyle

Jeszcze 13 dni do wizyty, nie moge sie juz doczekac a, z drugiej strony bardzo sie boje, tak dlugo staralam sie o to dzieciątko [emoji173]

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja nic. Nawet cycki mi się nie powiekszyly, nie stwardnialy. Nadal są niejedrne po 1 ciąży. Hahaha :)
 
reklama
Dzień dobry
Ja nadal nie mam objawów,
Oprócz zmęczenia, ale mój synek choruje i mamy ciężkie noce a w dzień to trzeba się na kąbinować żeby coś zjadł a najgorzej z lekarstwem.
I muszę go nosić bo płacze i marudzi a ma już 11 kg.
Także moje objawy schodzą na drugi plan.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry