reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny wiecie może ile się czeka za wynikiem grupy krwi i rh

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nas też jest 3 psiapsiółki...
Jedna w 4miesiącu, po inseminacji, wiecznie w strachu bo często ma krwawienia jakieś i ląduje w szpitalu.
Mi się w końcu udało po 3latach :)
Śmiałyśmy się, że jak trzecia wpadkę zaliczy (bo nie planuje ale się nie zabezpiecza) to będzie super dzieciarnia :)
Planujemy sesję brzuszkową jakąś pamiątkową sobie walnąć.


Wizyta 19.02.18->czekamy
Super pomysl.. no jak jej sie uda za pierwszym razem.... ( pierwszy syn jest za 2 razem) to roznica by byla 17 dni miedzy TP

tylko przez to ze ta jedna nie ma dzieci..odsuwa sie troche od nas.. bo nie ma wspólnuch tematów.... my w pieluchach....kaszkach....bajeczkach... moj ma 4 ząbki ..a moj 3....moj budzi sie w nocy... moj ma kolki...rozumiecie??.. na wakacje z nami nie pojechała... bo i tak za dziecmi ganialysmy

Teraz bedziemy razem pewnie w ciazy chodzić... kolejne miliard wspolnuch tematów... a ona juz nawet nie chce nam sie wyzalic czy opowiedziec kiedy ma in vitro....co czuje.. niech sie wygada o swoich obawach....ja nie naciskam... skryta sie zrobila bardziej...odsunela sie trochę od nas..
 
reklama
Twój lekarz nie zlecił Ci zrobienia tego typu badań?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie jeszcze nie. W pierwszej 2 albo 3 razy kazał robić bo podobno jakieś przeciwciała mogą się pojawić.
Na wizytę 19.02 mam tylko morfo I mocz. Później z tego co pamiętam te wszystkie toxo, wzw ,hiv itp

U mnie jak rano pobierają w diagnostyce to ok południa mam w systemie.


Wizyta 19.02.18->czekamy
 
Do góry