reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja kreskę widzę :) gratuluję!!!

Nie wiem dziewczyny czy to podświadomość ale normalnie dzisiaj obudziłam się z lekkimi mdłościami... A miałam nadzieję że nie będę ich miała w drugiej ciąży ;)

Co do kalendarza chińskiego tovw internecie jest kilka wersji i nie wiem ktora jest prawdziwą hehe :p wg tego wychodzi mi chłopak w wg innych dziewczynka :D





Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moje dzoeci od grudnia chodza spac przed zawsze przed 19...i śpią do 6 rano.... mi sie caly dzien chcialo spać.... i chyba zaraz odlece... ciekawa jestem czy moja kolezanka dolaczy do nas :) za 10 dni testuje..to chyba koncowka października by była
 
Ja dla chlopca Leo a dla dziewczynki Zoja [emoji7] maz nie sprzeciwia sie wiec chyba aprobuje :-) podoba mi sie tez Sara albo Suzanna ale to NIE z jego strony.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom

Piękne imię Zoja !!!!!!



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sanralevv robiłam jedna bete. Pobranie krwi w poniedziałek i wynik 1700 i pokazuje że minimalnie łapie się na 7 tydzień jeżeli zrobię + 2 dni (podwaja się po 2 dniach) i z moich obliczeń zaszlam w ciążę 21.12 a termin na 4.10. Tak myślałam że łapie się na przełomie września i października.

A mi tak obojętnie jaka płeć. Znaczy się chcialm mieć parke, ale wiem że mój syn jak narazie jest jedynym chłopcem i byłoby mu smutno jakby była dziewczynka i nie miałby się jak razem bawić więc trudno określić :)
1700 to napewno 7 tydzień ??

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje dzoeci od grudnia chodza spac przed zawsze przed 19...i śpią do 6 rano.... mi sie caly dzien chcialo spać.... i chyba zaraz odlece... ciekawa jestem czy moja kolezanka dolaczy do nas :) za 10 dni testuje..to chyba koncowka października by była
Ta koleżanka co się długo stara, której wczoraj powiedziałaś o swojej ciąży czy inna?


Wizyta 19.02.18->czekamy
 
1700 to napewno 7 tydzień ??

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
Może od laboratorium zależy. U mnie normy luxmedowe takie
1518114202-b4527e7c5485c90b-aaaaaa.png



Wizyta 19.02.18->czekamy
 
Ta koleżanka co się długo stara, której wczoraj powiedziałaś o swojej ciąży czy inna?


Wizyta 19.02.18->czekamy
Mam 2 przyjaciolki bliskie... ta ma juz synka... i ze mna czekala od wpadki na testowanie..itd... i ta za 10 dni testuje

A druga nadal probuje invitro itd.. i trzymamy za nia kciuki..znamy sie we 3 od ponad 10 lat

Wiedza jeszcze 2 kolezabk8 z ktorymi pisze codziennie.. i tesciowie.

Moi rodzice w tą sobote akurat przyjadą to sie dowiedzą....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mam 2 przyjaciolki bliskie... ta ma juz synka... i ze mna czekala od wpadki na testowanie..itd... i ta za 10 dni testuje

A druga nadal probuje invitro itd.. i trzymamy za nia kciuki..znamy sie we 3 od ponad 10 lat
Nas też jest 3 psiapsiółki...
Jedna w 4miesiącu, po inseminacji, wiecznie w strachu bo często ma krwawienia jakieś i ląduje w szpitalu.
Mi się w końcu udało po 3latach :)
Śmiałyśmy się, że jak trzecia wpadkę zaliczy (bo nie planuje ale się nie zabezpiecza) to będzie super dzieciarnia :)
Planujemy sesję brzuszkową jakąś pamiątkową sobie walnąć.


Wizyta 19.02.18->czekamy
 
Do góry