reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Mój zobaczył test po 10 sekundach żeby mi potwierdzić ze na oczy mi się nie rzuciło


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
jak mozna wiedziec to zdradz nam jak masz zamiar powiedziec o ciazy :D
Ja mu nie powiem. Dostanie prezent walentynkowy - pudełko, w środku wyznanie miłosne nie związane z ciążą, w środku kolejne pudełko, wyznanie, znowu pudełko, wyznanie i w najmniejszym pudełku test ciążowy. :)
 
Ja też od razu powiedziałam że się udało a teraz znów ta nie pewność.
Mój jest dobrej myśli a ija jak to ja jestem nie c cierpliwa
No cóż muszę poczekać

A tak reszcie światu to dopiero w okolic świat ogłoszę jak minie 12 tygodni

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też od razu powiedziałam że się udało a teraz znów ta nie pewność.
Mój jest dobrej myśli a ija jak to ja jestem nie c cierpliwa
No cóż muszę poczekać

A tak reszcie światu to dopiero w okolic świat ogłoszę jak minie 12 tygodni

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
My też powiadomimy rodzinę i znajomych dopiero po 12 tygodniach.
 
Ja mu nie powiem. Dostanie prezent walentynkowy - pudełko, w środku wyznanie miłosne nie związane z ciążą, w środku kolejne pudełko, wyznanie, znowu pudełko, wyznanie i w najmniejszym pudełku test ciążowy. :)


super pomysł :)
no ja mam w walentynki 3 egzamin na prawko także chyba bede walic tynki normalnie bym walila drinki :D ehhh
 
moj maz nie wytrzymal i oczywiscie teraz powiedzial swoim rodzicom chociaz jeszcze nawet u lekarza nie bylam prosilam go zeby sie wstrzymal bo nie wiadomo co i jak a ten nie wytrzymal ;/ jestem za to na niego zla
No u nas walentynki też jakoś super nie będą spędzone, tzn będzie cudownie jeśli chodzi o tą wiadomość, zrobię super kolację, a mój i tak styrany z roboty wróci więc nie będę wymyślała jakiś restauracji czy wypadów. :) Życzę powodzenia na egzaminie! :) Ja w sobotę mam egzamin... ale z fizyki. :)
 
Ja tez powiedziałam swojej mamie, kuzynce, przyjaciółce i w pracy. Ale tylko dlatego ze
Mam zamiast iść na l4 od razu wiec musi znaleźć za mnie zastępstwo. Reszcie powiemy po serduszku


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A ja w Walentynki mam fryzjera;) o tak sie bede bawila, moj wie, wszyscy wiedza, plotka rozprzestrzenia sie z szybkoscia blyskawicy, ale xo ma byc to bedzie:) ja tam sie nie obawiam:)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja się od 3 dni czuje tragicznie cały dzień jest mi niedobrze , najgorzej w pracy, bo weekend to przeleżałam w łóżku i przespałam. Ja to tak na początek października będę mieć termin Wiec na Was pewnie te mdłości dopiero przyjdą . Macie coś sprawdzonego co pomaga ? Mi jest dobrze tylko w chwili kiedy jem, ale nie mogę przecież 24 na dobę jeść [emoji30][emoji13]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry