reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Myślałam ze w 7 to już serduszko widać ! Ja ide na pierwsza wizytę w 6 i pewnie tez nic nie zobaczę a myślałam ze
To już będzie odpowiedni czas


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam. Chcialabym dolaczyc mam nadzieje ze sie udalo jutro termin @ moze nie nadejdzie. Bylaby to 3 ciaza . Robilam wczoraj wieczorem test bo jestem bardzo niecierpliwa w pierwszych dwoch minutach wydawalo mi sie ze widzialam blada kreske , w 3 minucie zrobil sie w tym miejscu zaciek i mam wrazenie ze sobie ubzduralam teraz wiec czekam na jutro czy przyjdzie @ , wiec uznaje go za negatywny. Mam nawet takie przeczucie ze chyba sie udalo jak i przy dwoch poprzednich ciazach. Mam straszna zachcianke na kwasne i slodkie , normalnie tak nie mam. W polowie cyklu mialam lekkie plamienie jasna rozowa krew ( mialam rowniez tak przy drugiej ciazy) . Od 6 dni boli mnie brzuch i piersi ( tym sie nie sugeruje bo zawsze tydzien przed okresem tak mam . Jak @ to zatestuje kolejny raz
Jakby sie udalo to termin na 17 pazdziernika przy 2 ciazy test robilam w dzien okresu z rana kreska byla ledwo widoczna cien cienia po 2 dniach powtarzalam test i to samo ani troche ciemniejsza okazalo sie ze ciaza o tydzien mlodsza z tad ten bladzioch . Mam nadzieje ze nie wszystko stracone i ze przeczucia poraz 3 sie sprawdza bo robilam test 2 dni.przed terminem @ i dotego samym wieczorem po 18.
 
Czeac dziewczyny. Bije sie z myslami czy sie witac. Testy pozytywne, termin wychodzilby na okolo 15 listopada. Jestem po 4 poronieniach, 2 byly w zeszlym roku, mialam byc najpierw mama marcowa a potem majowa jednak nie udalo sie i szybko po przywitaniu sie na tamtych watkach moja nadzieja umierala. Wiec pomyslalam ze napisze tak wstepnie "czesc" ale pewnie nie bede sie jakos super czesto narazie udzielac ze strachu ze znow sie zwiaze i bedzie jeszcze gorzej. Jesli bedzie mi dane tym razem zobaczyc serduszko to na pewno bede aktywna :)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
a jakiej wielkosci pęcherzyk i zarodek ? sorry za tą lawine pytań ale odchodze od zmysłow po dzisiejszej wizycie. Byłam pewna, ze na tym etapie już będzie widoczny zarodek :(
Zarodek 4mm A pęcherzyka nie pamiętam. Za dużo emocji.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Myślałam ze w 7 to już serduszko widać ! Ja ide na pierwsza wizytę w 6 i pewnie tez nic nie zobaczę a myślałam ze
To już będzie odpowiedni czas


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
ja jestem w trakcie trwania 6, jeszcze nie skonczony ... na razie tylko pęcherzyk ale to wszystko zależy od tego kiedy miałaś owu. Moja widocznie się przesunęła nieco
Zarodek 4mm A pęcherzyka nie pamiętam. Za dużo emocji.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
na pewno. ja też nei zapytałam o połowe rzeczy, o które miałam zapytać. Gratulacje ;)
 
reklama
Do góry