reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Zaczęłam przeglądać używane laktatory,niektóre ogłoszenia deklarują raptem pare użyć. Ale jak poznać czy faktycznie laktator nie jest mocno zużyty?
Rozważam i ten z ali i taki uzywany,ale nie chcę wydać fortuny :-(
Najlepiej chyba widać na tych gumach co są przy piersi. W jakim one są stanie.
 
reklama
Hej dziewczyny. Nadrobiłam was, dawno mnie tu nie było [emoji23] Ja mam prenatalne w przyszłym tygodniu, wezmę l4. Mam nadzieje, że lekarz nie będzie robił problemów. Doszłam do wniosku, ze spodni ciążowych kupować nie będę. Kupiłam w bershce lampasy, będą idealne. A tak to do zapięcia jeansów będę używać gumki do włosów. Czuję się coraz lepiej, pogoda piękna! Zaczęłam nawet ćwiczyć z Natalią Gacką na yt. A za 2 tygodni lecę do Hiszpanii [emoji295]️ Trzymam kciuki za wizytujące! [emoji173]️
 
Pozdrawiam z poczekalni, czekam na wyniki tsh, miały być o 15, a tu już kwadrans po i nie ma jeszcze i nie wiem ile będę czekać... więc sobie przeglądam forum :)

Byłam dziś u ginekologa i usg nie robili, ale mi pani dr brzuch mierzyła i obmacała gdzie do macicy już jest i słuchała dopplerem serduszko :D Więc póki co wszystko jest dobrze.
A na co jakiś czas nawracające krwawienia stwierdziła, żeby się po prostu nie martwić, bo te krwiaki częściowo się wchłaniają, a częściowo wypływają... To jej podejście jakimś spokojem mnie jednak napełnia ;)
 
Co do ciuszkow ja przy pierwszym dziecku upodobalam sobie rozpinane wzdloz brzucha... bo najlatwiej mi bylo malego przebierac...a ze ja jako niedoswiadczona mama zakladalam pampersy tak ze wszystko wylatywalo..to czeto musialam nie tylko pampersa co 3 h zmieniac ale tez bodziaka... :) natomiast jak juz sie chce zeby dziecko na brzuchu leżało to lepiej nie te z zapieciami na brzuchu tylko w kroku :)
A jeszcze takie mam i sa wygodne na start nie trzeba glowki przy przebieraniu podnosic..tylko kladziesz..i sobie zapinasz
P_20180412_092720_1.jpg
P_20180412_092816_1.jpg
 

Załączniki

  • P_20180412_092720_1.jpg
    P_20180412_092720_1.jpg
    545 KB · Wyświetleń: 282
  • P_20180412_092816_1.jpg
    P_20180412_092816_1.jpg
    798,9 KB · Wyświetleń: 283
Ostatnia edycja:
A dziewczyny ten laktator to tylko jest potrzebny jak chce sie odciagnac i nakarmic pod nieobecnosc mamy, tak?
Mi w pierwszej ciazy bardzo sie przydal... mialam reczny.... ( nie polecam recznych...chalasuja... a w nocy czasem odciagalam..bo nawaly mialam nocne..i namachac reka sie trzeba..i dluzej trwa...czlowiek soe rozbudza....tylko elektryczne )... mi sie przy nawalach przydal... bo w nocy maly przestal jesc a pokarm byl gotowy co 3 h..wiec po 8h przerw musialam troche upuscic mleka..
A w drugiej ciazy zaopatrzylam sie w elektryczny..raz wyprobowalam. Zeby sprawdzic jak dziala....rewelacja...ale sie mi w ogole nie przydal bo naly tak ssal ze uzyty byl tylko do sprawdzebia czy w ogole dziala :) a nawalow nocnych nie mialam..wszystko jakos samo plynnie poszło...teraz nie kupuje..jak bedzie trzeba to kupie po porodzie
 
Ja czekam na połówkowe USG termin mam na 25.05, chciałabym wcześniej poznać płeć malucha, ale na wizytach lekarka nie robi USG. Jakoś wytrzymam :(
Szukam rogala do spania i coś mi się kojarzy, że ktos wrzucał link z miesiąc temu do strony polskiego producenta.... No mogę teraz go znaleźć
Polecam tę poduszkę. Ja już od około miesiąca z nia śpię. Jest mega wygodna.
 
reklama
Ja czekam na połówkowe USG termin mam na 25.05, chciałabym wcześniej poznać płeć malucha, ale na wizytach lekarka nie robi USG. Jakoś wytrzymam :(
Szukam rogala do spania i coś mi się kojarzy, że ktos wrzucał link z miesiąc temu do strony polskiego producenta.... No mogę teraz go znaleźć
Ja wrzucalam, blanca baby się sklep nazywa :)
 
Do góry