reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Siadła mi psychika po powrocie do domu, wszystko mnie wkurza, pokłóciłam się z matką, właściwie cały czas płaczę.

Zaczęłam przeglądać używane laktatory,niektóre ogłoszenia deklarują raptem pare użyć. Ale jak poznać czy faktycznie laktator nie jest mocno zużyty?
Rozważam i ten z ali i taki uzywany,ale nie chcę wydać fortuny :-(
Wg mnie z używanego można tylko zostawić mechanizm pompujący. Inne części (przede wszystkim plastykowe), które mają styczność z mlekiem i piersią, dla mnie odpadają z powodów higienicznych, choćby były raz użyte. Teoretycznie można te części plastykowe dokupić nowe, ale ja w 2016 strasznie się nagimnastykowałam przy kupnie lejka do Medeli (chociaż jeszcze w 2011 to się dało zrobić i nie było drogie).
 
ja nie miałąm laktatora ręcznego, miałam od razu elektryczny, siostra miała ręczny ale był do d*py! tylko odcisków sobie narobiła ona i mąż, od razu rzucili tym w kąt i kupili elektryczny ;)
 
Siadła mi psychika po powrocie do domu, wszystko mnie wkurza, pokłóciłam się z matką, właściwie cały czas płaczę.


Wg mnie z używanego można tylko zostawić mechanizm pompujący. Inne części (przede wszystkim plastykowe), które mają styczność z mlekiem i piersią, dla mnie odpadają z powodów higienicznych, choćby były raz użyte. Teoretycznie można te części plastykowe dokupić nowe, ale ja w 2016 strasznie się nagimnastykowałam przy kupnie lejka do Medeli (chociaż jeszcze w 2011 to się dało zrobić i nie było drogie).
Skłaniam się do tegp z alie,może jakiś gorszy od tt itd ale nowy przynajmniej. Na razie nie wiem czy wyrobimy się z kasą na taki za 300-400 zl.

Kurcze,co się u Ciebie dzieje? To hormony tak czy po prostu za dużo na głowie? Mam nadzieję,że z mamą to nic poważnego,a ona zrozumie,że masz teraz ciężki czas. Teściowa lepiej też niech się póki co trzyma z daleka z tymi swoimi tekstami.
 
poczytałam opinie na temat tego laktatora i.... KUPIŁAM! mam nadzieję że jest taki jak opisują i że moje giga suty się zmieszczą ;) zamówiłam też detektor tętna płodu.... dolar nisko stoi także można szastać kasą hah! kurcze to moje pierwsze zakupy dla maluszka!! <3

Ja tez zamierzam zamówić ten laktator jak w końcu mi przyjdzie moja wypłata z zusu [emoji23]
 
poczytałam opinie na temat tego laktatora i.... KUPIŁAM! mam nadzieję że jest taki jak opisują i że moje giga suty się zmieszczą ;) zamówiłam też detektor tętna płodu.... dolar nisko stoi także można szastać kasą hah! kurcze to moje pierwsze zakupy dla maluszka!! <3
Ten z alie? Kurcze,ja chyba też kupię jak ten dolar tak sie ma ku zakupom :D
Detektora nie pożałujesz :) Wczoraj wieczorem odpaliłam sobie i owszem,serduszko ciężko było złapać bo mam wierciocha okropnego,ale miło było posłuchac jak się przekręca w brzuszku i kopie w detektor :) coś pięknego....

pooglądałam filmików na YT i róznych usg jak radziła @Szalona 29 i stwierdzam sama sobie,że chłopiec będzie :) po mojemu wyrostek odstaje !
 
reklama
Ten z alie? Kurcze,ja chyba też kupię jak ten dolar tak sie ma ku zakupom :D
Detektora nie pożałujesz :) Wczoraj wieczorem odpaliłam sobie i owszem,serduszko ciężko było złapać bo mam wierciocha okropnego,ale miło było posłuchac jak się przekręca w brzuszku i kopie w detektor :) coś pięknego....

tak ten a z ali ;) jest na fb grupa aliexpress dla mam, w lupce wpisałam co mnie interesuje i tam znalazłam sporo opini na temat laktatora a 80zł to nie jakis majątek, tym bardziej że to na 2 cyce :D a nóż i u mnie się sprawdzi ;)
 
Do góry