reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ten z alie? Kurcze,ja chyba też kupię jak ten dolar tak sie ma ku zakupom :D
Detektora nie pożałujesz :) Wczoraj wieczorem odpaliłam sobie i owszem,serduszko ciężko było złapać bo mam wierciocha okropnego,ale miło było posłuchac jak się przekręca w brzuszku i kopie w detektor :) coś pięknego....
Kurcze a ja to się boję na tym ali zamawiać. Nie miałyście nigdy z niczym problemów? Trzeba się tam zarejestrować tak? Normalnie jakaś czarna magia :eek:
 
reklama
Ten z alie? Kurcze,ja chyba też kupię jak ten dolar tak sie ma ku zakupom :D
Detektora nie pożałujesz :) Wczoraj wieczorem odpaliłam sobie i owszem,serduszko ciężko było złapać bo mam wierciocha okropnego,ale miło było posłuchac jak się przekręca w brzuszku i kopie w detektor :) coś pięknego....


nooo to otyła jestem, ale za miesiąc jak przyjdzie to na bank powinnam wysłuchac tętna :D na zmiane z siostra bedziemy szukać ;)
 
tak ten a z ali ;) jest na fb grupa aliexpress dla mam, w lupce wpisałam co mnie interesuje i tam znalazłam sporo opini na temat laktatora a 80zł to nie jakis majątek, tym bardziej że to na 2 cyce :D a nóż i u mnie się sprawdzi ;)
Podaj proszę nazwę grupy i powiedz czy to taka otwarta,że wszyscy będą widzieli jesli sie tam wypowiem czy chociażby dołączę?
A ja tez jestem z tych misiowatych i wcale to nie przeszkadza :) Wazne żeby leżeć na płasko. Tylko przez ostatnie 2 tyg brzuch mi wywaliło okropnie i czasem czuje sie jakbym rodzić zaraz miała :(
 
Kurcze a ja to się boję na tym ali zamawiać. Nie miałyście nigdy z niczym problemów? Trzeba się tam zarejestrować tak? Normalnie jakaś czarna magia :eek:

na początku też się bałam zamawiać, ale kupuje tam mnóstwo różnych rzeczy, owszem czasami się zdarza że coś nie dotrze, ale wtedy w 99% kasę oddają ;) ogólnie kocham tam kupować! jak tylko upewnię się co do płci to znów kasa pójdzie w ruch :D
 
Kurcze a ja to się boję na tym ali zamawiać. Nie miałyście nigdy z niczym problemów? Trzeba się tam zarejestrować tak? Normalnie jakaś czarna magia :eek:
Nie masz sie czego bać :) w razie czego otwierasz spór i zwracaja Ci kasę. Jedyny mankament to to,że trzeba uzbroic się w cierpliwośc bo czasem cos przychodzi po prawie 3 miesiącach. Ja nigdy nie miałam problemów,zawsze wszystko przychodziło ładnie zapakowane,nawet szklane buteleczki :)
będą widzieć wszytscy ci co są w grupie - to jawna grupa ;)

łap link Link do: Zaloguj się do Facebooka | Facebook
oo..dziękuję !
 
Ja tez zamierzam zamówić ten laktator jak w końcu mi przyjdzie moja wypłata z zusu [emoji23]
Ja czekałam na pierwsza wypłatę z zusu ponad miesiąc niby maja 30 ale to liczą od dnia dostarczenia l4 przez pracodawcę... mój się z tym nie spieszył i kasę za luty dostałam dopiero 10 kwietnia :D Ale ponoć dalej ma być już normalnie w terminie
 
Ten laktator z ali wypasiony! Chciałam sobie kupić takie fioletowe żelowe nakładki do robienia zimnych okładów, ale Lansinoh kosztują 50 zł - a tu za 22$ w komplecie.

Kurcze,co się u Ciebie dzieje? To hormony tak czy po prostu za dużo na głowie? Mam nadzieję,że z mamą to nic poważnego,a ona zrozumie,że masz teraz ciężki czas. Teściowa lepiej też niech się póki co trzyma z daleka z tymi swoimi tekstami.
Ja już byłam w złym stanie przed szpitalem, w szpitalu się wyciszyłam, ale wczoraj szlag mnie trafiał co chwilę, niby mama mnie odebrała i przyszła do pomocy, ale wszystko mi przeszkadzało, w ogóle nie leżałam i byłam opryskliwa. Wiem, że to głównie moja wina, ale głośno przyznaję się, że mam kłopot z emocjami i że potrzebuję wsparcia. A tu wszystko muszę tłumaczyć jak 3-latkowi - jak nic beze mnie nie da się zrobić, to wolę to zrobić sama, więc np. właziłam wczoraj na stołek i ściągałam coś z wysokiej szafy (idealna aktywność w zagrożonej ciąży). Dzisiaj ryczę i żałuję, że prosiłam o wypis (lekarz mówił, że jeśli chcę, to mogą mnie nawet na 2 miesiące zostawić, bo tak naprawdę jest do kitu z tym krwiakiem).
 
Ja czekałam na pierwsza wypłatę z zusu ponad miesiąc niby maja 30 ale to liczą od dnia dostarczenia l4 przez pracodawcę... mój się z tym nie spieszył i kasę za luty dostałam dopiero 10 kwietnia :D Ale ponoć dalej ma być już normalnie w terminie
O własnie powiedzcie mi proszę jak to jest z tą wypłatą z ZUSu? Po 33dniach zwolnienia wypłatę przejmuje ZUS tak? Może się tak zdażyć, że pół pensji dostanę od pracodawcy a pół z ZUSu? I ile oni mają faktycznie czasu na wypłatę? Jestem na zwolnieniu od 12 marca także w tym miesiącu pewnie będzie już rozliczane inaczej.
 
reklama
tak ten a z ali ;) jest na fb grupa aliexpress dla mam, w lupce wpisałam co mnie interesuje i tam znalazłam sporo opini na temat laktatora a 80zł to nie jakis majątek, tym bardziej że to na 2 cyce :D a nóż i u mnie się sprawdzi ;)

Ooo właśnie mialam pytać co jeszcze polecacie ! Idę się w takim razie zapisać do grupy ;zd
 
Do góry