reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziewczyny trzymajcie kciuki proszę,dziś o 9:40 mam prenatalne + krew na test PAPPa. Jestem zdenerwowana do granic możliwości a jeszcze od wczoraj mam makabryczne bóle głowy. Wczoraj w ciągu dnia trzy apapy musiałam zjeść i co, wstałam dziś rano z takim samym bólem :( Do tego rzyganie wieczorem i dziś rano i wciąż biegunka mimo smecty. Nie znam tego lekarza gdzie dziś idę bo to na NFZ ale może mi coś przepisze jak go ładnie poproszę :(
 
reklama
Dziewczyny trzymajcie kciuki proszę,dziś o 9:40 mam prenatalne + krew na test PAPPa. Jestem zdenerwowana do granic możliwości a jeszcze od wczoraj mam makabryczne bóle głowy. Wczoraj w ciągu dnia trzy apapy musiałam zjeść i co, wstałam dziś rano z takim samym bólem :( Do tego rzyganie wieczorem i dziś rano i wciąż biegunka mimo smecty. Nie znam tego lekarza gdzie dziś idę bo to na NFZ ale może mi coś przepisze jak go ładnie poproszę :(
Trzymam kciuki [emoji106]
 
Dziewczyny trzymajcie kciuki proszę,dziś o 9:40 mam prenatalne + krew na test PAPPa. Jestem zdenerwowana do granic możliwości a jeszcze od wczoraj mam makabryczne bóle głowy. Wczoraj w ciągu dnia trzy apapy musiałam zjeść i co, wstałam dziś rano z takim samym bólem :( Do tego rzyganie wieczorem i dziś rano i wciąż biegunka mimo smecty. Nie znam tego lekarza gdzie dziś idę bo to na NFZ ale może mi coś przepisze jak go ładnie poproszę :(
Trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]
 
Dziewczyny trzymajcie kciuki proszę,dziś o 9:40 mam prenatalne + krew na test PAPPa. Jestem zdenerwowana do granic możliwości a jeszcze od wczoraj mam makabryczne bóle głowy. Wczoraj w ciągu dnia trzy apapy musiałam zjeść i co, wstałam dziś rano z takim samym bólem :( Do tego rzyganie wieczorem i dziś rano i wciąż biegunka mimo smecty. Nie znam tego lekarza gdzie dziś idę bo to na NFZ ale może mi coś przepisze jak go ładnie poproszę :(
Trzymam&&&&&&
Postaraj się uspokoić,pomyśl,ze przecież na pewno wszystko jest dobrze i Maluszka niedlugo zobaczysz:-)
 
Dzisiaj Was nadrobilam bo wczoraj padlam nawet nie wiem kiedy. Maluszki piekne :-Dja juz we wtorek zobacze swoja kruszynke.

@Kffiatek trzymam kciuki. Wszystko bedzie dobrze.

Co do laktatorow ja mialam madele elektryczny i sprawdzal sie calkiem dobrze.
 
Kffiatek miałam tak od czwartku. Masakra. Z rana apap i na noc a i tak czułam ze za mało ale nie chciałam się faszerowac. Syn też chory więc poszłam do lekarza i mówi ze to przeziębienie. Mnie też sprawdził i ze to samo. Syn dostał leki a ja nic, ale od wczoraj jest dużo lepiej, sam katar zostal. :)
 
Zaczęłam przeglądać używane laktatory,niektóre ogłoszenia deklarują raptem pare użyć. Ale jak poznać czy faktycznie laktator nie jest mocno zużyty?
Rozważam i ten z ali i taki uzywany,ale nie chcę wydać fortuny :-(
 
Ja czekam na połówkowe USG termin mam na 25.05, chciałabym wcześniej poznać płeć malucha, ale na wizytach lekarka nie robi USG. Jakoś wytrzymam :(
Szukam rogala do spania i coś mi się kojarzy, że ktos wrzucał link z miesiąc temu do strony polskiego producenta.... No mogę teraz go znaleźć
 
reklama
Do góry