reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Witam serdecznie. Ja dziś się dowiedziałam z testu ciazowego. Z mężem staramy się od 3 miesięcy. I udało się choć sama wiem jak dużo by opowiadać.:-) Z moich wyliczeń to termin 5.10 prawie na 7 rocznicę. Jestem zielona w temacie. Dziś panika szukanie wszystkiego na raz od jutra muszę to w głowie poukładać. Mam nadzieję że dobrze trafiłam i pomożecie w mojej pierwszej ciąży.
 
reklama
Witam serdecznie. Ja dziś się dowiedziałam z testu ciazowego. Z mężem staramy się od 3 miesięcy. I udało się choć sama wiem jak dużo by opowiadać.:-) Z moich wyliczeń to termin 5.10 prawie na 7 rocznicę. Jestem zielona w temacie. Dziś panika szukanie wszystkiego na raz od jutra muszę to w głowie poukładać. Mam nadzieję że dobrze trafiłam i pomożecie w mojej pierwszej ciąży.
Witamy :) W grupie raźniej. Nie ma to jak wymiana wspólnych doświadczeń.

 
Dziękuję za przywitanie. Uczę się aplikacji ;-) dużo tego na jeden dzień jeszcze nie wieżę;-)

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
24.1 - 34,6 mUl/ml
26.1 - 129,2 mUl/ml
30.1 - 1168,3 mUl/ml
3.02- 7787 mUl/ml
Niestety po wpisaniu ostatnich wyników w kalkulator BetaHCG wyskakuje, że poniżej normy.




Po pierwsze.mogly byc dwa zarodki, ale jeden sie wchlonal.. z tego co czytam... to
Powyżej 6000 beta HCG ma prawo podwoic się w czasie nawet dluzszym niż 96 godzin.
, nie ma obowiązku wzrastac jak prosta linia cały czas, zdażają się FLUKTUACJE i to jest normalne.
Rzeczywiscie nieladnie spadło.. idziesz powtórzyć badania? Kiedy wizyta?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a nie ma grupy zamknietej na facebooku? Nie czytałam od poczatku a ta appka jest baaardzo wolna [emoji20]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Myślę, że jak już się wyklaruje grupa październikowa to warto pomyśleć o fb...chociaż nie każda może posiada konto. Sama ostatnio myślałam nad zlikwidowaniem fejsa ale mam kilka grup których bardzo mi będzie brakować :(
Co do apki to u mnie są dni że świruje ale generalnie działa ok.

 
Dziewczyny a nie ma grupy zamknietej na facebooku? Nie czytałam od poczatku a ta appka jest baaardzo wolna [emoji20]

Sent from my iPhone using Forum BabyBoom

Prosze bardzo.... dopiero stworzylam... zaraz strone bardziej ogarne

Link do: Zaloguj się do Facebooka | Facebook

Mamusie październik 2018
Zapraszam..

Jestem jeszcze na innej grupie mam pazdziernikowych..to moze zlaczymy sily na fb :)
 
Witajcie dziewczyny ;)
U mnie parametry ciążowe jak narazie takie:
22 dc TC negatywny
24 dc TC pozytywyny
24 dc Beta HCG 45
27 dc Beta HCG 312
Ze względu na wcześniejsze poronienia badałam od razu TSH mam 0,88 a progesteron 94. Takze na razie jest ok. Piszcie jak Wy macie.
Mam 2,5 letniego synka.
Termin na 15.10
 
reklama
Może, mój wcześniejszy też strasznie zamulal a teraz jest super

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry