reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Czy któraś z Was jeszcze czeka na testowanie? U mnie to 26 dc

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja testowałam w piątek ale wyszła bardzo rozmazana, ledwo widoczna kreska.. nie wiem nawet czy tam była czy to juz zwidy Także czekam do czwartku i robię powtórkę. Dzis 34dc.
 
reklama
Dziewczyny zmienilam status grupy fb. Z zamknietej... na TAJNA...
Na zamknietej grupie znajomi w pasku moga widziec ze nalezymy do grupy o nazwie mamusie październikowej..a nie kazda chce sie ta informacja dzielić...
Więc grupa jest tajna. i nie mozna zobaczyc listy jej czlonkow
 
Ostatnia edycja:
Czy któraś z Was jeszcze czeka na testowanie? U mnie to 26 dc

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie dzisiaj 26 dc, a cykle mam 31 dniowe i reguralne. Mialam testowac wczesniej i nadal mnie kusi ale chyba poczekam do piatku.. i zatestuje dzien przed @. Boje sie ze testujac wczesniej zobacze tylko jedna kreske... a jednak w głębi siebie czuje ze sie udalo :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ktora grupa na fb to nasza? Bo z tego co widze jest ich kilka

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Grupa ma takie zdjecie glowne
Nazwa to
Mamusie październik 2018
 

Załączniki

  • bocian-niesie-dziecko.jpg
    bocian-niesie-dziecko.jpg
    89 KB · Wyświetleń: 76
[emoji106] Witaj :)
W którym tygodniu jestes?

Czekam na testowanie ;) jak się uda to termin będzie na 26.10 ;) ale od roku się staramy i teraz trafiliśmy idealnie z owulacja także trzymajcie kciuki;) Mam bardzo nie regularne cykle i jeszcze kp Rycerza.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry