reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Jak Cie to uspokoi to pewnie rób... :)
Moja tesciowa ma imie na G.... :)
Woj. Lubelskie
A tesciowa wie ze prezent na urodziny jej naszykowaliscie??

Moja bedzie u nas jutro.. przejedzie pół polski.. na 1 urodziny do wnuka :)
Oo super.
Planujemy powiedziec rodzicom na Wielkanoc. To bedzie chyba kolo 12tc
Wszystkiego najlepszego dla synka [emoji8]

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak widze rozowe sukienki chce kupowac... no ale bez sensu... niech lekarz potwierdzi..i wystartuje jak z procy... i jeszcze wozki ogladalam.. " rok po roku"... w glowie organizacje ukladam..... od ilu lat dziecko moze z przodu jeździc w foteliku oczywiscie...???
Bo 3 foteliki z tylu..to za gęsto... najstarszy 4 letni bedzie..to chyba na przod pójdzie..zna ktos sie na prawie drogowy?

Dziewczyny pamietacie kiedy plec najwczesniej widac...??
Pierwszy syn toc5 miesiaca byl córka..
A drugi syn siusiaka wywalil w 13 tc wiec dosc szybko :)
U nas płeć była w 18tc chociaż gin powiedział, że już w 12tc z dużym prawdopodobieństwem obstawiał chłopca bo siusiaka widział ale jeszcze nic nam nie mówił.

Fotelik z przedu można...nie wiem tylko czy z włączoną poduszką bo coś mi świta, że w razie wystrzału nóżki łamie ale może się mylę :(

Witam nowe mamusie :)
Do tych które biegają na betę sugeruję też progesteron oznaczyć bo za niski szkodzi. Ja dzisiaj byłam na 4 becie- taka niecierpliwa jestem :/ Wynosi 7787. W pon powtórzę bo coś mi te przyrosty nie pasują a do wizyty 2 długie tygooodnie :(

 
U nas płeć była w 18tc chociaż gin powiedział, że już w 12tc z dużym prawdopodobieństwem obstawiał chłopca bo siusiaka widział ale jeszcze nic nam nie mówił.

Fotelik z przedu można...nie wiem tylko czy z włączoną poduszką bo coś mi świta, że w razie wystrzału nóżki łamie ale może się mylę :(

Witam nowe mamusie :)
Do tych które biegają na betę sugeruję też progesteron oznaczyć bo za niski szkodzi. Ja dzisiaj byłam na 4 becie- taka niecierpliwa jestem :/ Wynosi 7787. W pon powtórzę bo coś mi te przyrosty nie pasują a do wizyty 2 długie tygooodnie :(

Czemu przyrost Ci nie pasuje?

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas płeć była w 18tc chociaż gin powiedział, że już w 12tc z dużym prawdopodobieństwem obstawiał chłopca bo siusiaka widział ale jeszcze nic nam nie mówił.

Fotelik z przedu można...nie wiem tylko czy z włączoną poduszką bo coś mi świta, że w razie wystrzału nóżki łamie ale może się mylę :(

Witam nowe mamusie :)
Do tych które biegają na betę sugeruję też progesteron oznaczyć bo za niski szkodzi. Ja dzisiaj byłam na 4 becie- taka niecierpliwa jestem :/ Wynosi 7787. W pon powtórzę bo coś mi te przyrosty nie pasują a do wizyty 2 długie tygooodnie :(


A ile hCG wyszli za pierwszym i drugim razem..??? I ile h miedzy badaniami bylo??
 
Dziewczyny a nie ma grupy zamknietej na facebooku? Nie czytałam od poczatku a ta appka jest baaardzo wolna [emoji20]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Ja nie mam problemów z aplikacją, dlaczego mówisz że wolna ? Mi wiadomości na bieżąco wyskakują

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry