reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Moja 4 ciąża do tego wpadka :) zalożylam październikowe mamy, bo czulam ze wpadne.... :) mam 2 synów .
Rozumiem ze sie niecierpliwisz, bo tak samo mialam w pierwszej ciąży... i drugiej tez..co chwila na usg latalam..bete sprawdzalam.. liczylam czy dobrze na wadze przybiera..a i tak najdluzej sie dluzy w ostatnom miesiacu... :).. ale doczekasz się tego cudu..:)

Jako ze przeszlam od A do Z juz 2 razy to przy trzecim dzidziusi..wystarczyla. mi moja intuicja.... i jeden test z totalnie blada kreska, po 10 min kreska ktorą tu dziewczy widzialy.. no i doszedl brak @ bo jestem juz po..... ;))

Ja z Poznania . Pewnie nie wiesz gdzie rodzic bedzies?? Bo jak w Poznaniu.... to mamy jeden termin i w szpitalu sie mozemy spotkac :)
Ja staralam sie prawie rok. Wczesniej brałam anty dlugo. To byla moja pierwsza owulacja po 10 miesiacach staran

Ja jeszcze zbadam w poniedziałek bete i do wizyty dam sobie spokoj

Delikatnie tez podswiadomie czulam ze sie udało.
Moj lekarz jest ze Środy Wlkp i chyba tam bede chciala rodzic ale to jeszcze duzo czasu.
A co do terminu porodu to to sa urodziny mojej teściowej [emoji23][emoji23]

I tez mam nadzieje zobaczyc serduszko 22 lutego.
Pamiętaj dac znać po wizycie [emoji173]

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja staralam sie prawie rok. Wczesniej brałam anty dlugo. To byla moja pierwsza owulacja po 10 miesiacach staran

Ja jeszcze zbadam w poniedziałek bete i do wizyty dam sobie spokoj

Delikatnie tez podswiadomie czulam ze sie udało.
Moj lekarz jest ze Środy Wlkp i chyba tam bede chciala rodzic ale to jeszcze duzo czasu.
A co do terminu porodu to to sa urodziny mojej teściowej [emoji23][emoji23]

I tez mam nadzieje zobaczyc serduszko 22 lutego.
Pamiętaj dac znać po wizycie [emoji173]

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jestem że środy Wlkp.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja staralam sie prawie rok. Wczesniej brałam anty dlugo. To byla moja pierwsza owulacja po 10 miesiacach staran

Ja jeszcze zbadam w poniedziałek bete i do wizyty dam sobie spokoj

Delikatnie tez podswiadomie czulam ze sie udało.
Moj lekarz jest ze Środy Wlkp i chyba tam bede chciala rodzic ale to jeszcze duzo czasu.
A co do terminu porodu to to sa urodziny mojej teściowej [emoji23][emoji23]

I tez mam nadzieje zobaczyc serduszko 22 lutego.
Pamiętaj dac znać po wizycie [emoji173]

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

W ciąży tyle nas będą kuli iglami..tyle badannkrwi etc..że ja sobie daruje dodatkowe kłucia...

Dobra decyzja..rodzic gdzie lekarz pracuje.. ! Ja chodze prywatnie..i nigdzie indziej nienpojade niz tam gdzie lekarz pracuje...
Mam traume po 1 porodzie gdzie w szpitalu z bolami bylam 2 dni olewana... bo lekarza swojego nie mialam... w grodzisku wielkopolskim... niedaleko tez Ciebie...


Teraz mnie zastrzelilas...i padlam..... tez pisalam pare stron wczesniej..ze termin porodu mam w urodziny teściowej..... co za zbieżności !!! :)
 
W ciąży tyle nas będą kuli iglami..tyle badannkrwi etc..że ja sobie daruje dodatkowe kłucia...

Dobra decyzja..rodzic gdzie lekarz pracuje.. ! Ja chodze prywatnie..i nigdzie indziej nienpojade niz tam gdzie lekarz pracuje...
Mam traume po 1 porodzie gdzie w szpitalu z bolami bylam 2 dni olewana... bo lekarza swojego nie mialam... w grodzisku wielkopolskim... niedaleko tez Ciebie...


Teraz mnie zastrzelilas...i padlam..... tez pisalam pare stron wczesniej..ze termin porodu mam w urodziny teściowej..... co za zbieżności !!! :)
W srodzie wlkp mialam w pazdzierniku laparoskopie i wlasnie moj lekarz mi ja robil i ogolnie podobalo mi sie tam i czuje sie z moim lekarzem "bezpiecznie" a niestety Leszno ma rozne opinie.

O kurde...niezly zbieg okoliczności hehe ale tesciowa chyba mamy inna [emoji23][emoji23]

A bete zrobie 3 razy i moze kolejny przyrost mnie uspokoi [emoji4][emoji173]

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W srodzie wlkp mialam w pazdzierniku laparoskopie i wlasnie moj lekarz mi ja robil i ogolnie podobalo mi sie tam i czuje sie z moim lekarzem "bezpiecznie" a niestety Leszno ma rozne opinie.

O kurde...niezly zbieg okoliczności hehe ale tesciowa chyba mamy inna [emoji23][emoji23]

A bete zrobie 3 razy i moze kolejny przyrost mnie uspokoi [emoji4][emoji173]

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak Cie to uspokoi to pewnie rób... :)
Moja tesciowa ma imie na G.... :)
Woj. Lubelskie
A tesciowa wie ze prezent na urodziny jej naszykowaliscie??

Moja bedzie u nas jutro.. przejedzie pół polski.. na 1 urodziny do wnuka :)
 
reklama
Do góry