reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

u mnie kuzynka połowa lipca, siostra połowa września i ja połowa października ;)
Też nieźle [emoji4]

nzjdyx8dtnebih09.png
 
reklama
Ma któraś z was zaplanowane usg prenatalne w okolicach końcówki 13tc?
Dopiero do mnie dotarło, że gin mi przełożył za 2tyg czyli
Mi wypada na 13t6d i teraz się martwię czy nie za późno i czy wszystko sprawdzi czy dzidziol za,duży już nie będzie :/

Nie wiem czy go nie "zdradzić" i w przyszłym tyg. nie znaleźć kogoś innego, dobrego na to usg


usg wizyta 4.04
 
Ma któraś z was zaplanowane usg prenatalne w okolicach końcówki 13tc?
Dopiero do mnie dotarło, że gin mi przełożył za 2tyg czyli
Mi wypada na 13t6d i teraz się martwię czy nie za późno i czy wszystko sprawdzi czy dzidziol za,duży już nie będzie :/

Nie wiem czy go nie "zdradzić" i w przyszłym tyg. nie znaleźć kogoś innego, dobrego na to usg


usg wizyta 4.04
A z usg zidzia mlodsza cy starsza...?

Jak mlodsza to luuzik...
 
Ja dzisiaj zwymiotowalam... W Liroy Merlin. Serio. Weszłam z córką między regał z kwiatami, poczułam intensywny zapach, chyba lilie to były. Zdążyłam tylko jednorazowke wyciągnąć z torebki. Matko. Masakra. Nie chcę myśleć co by było jakbym tej reklamówki w torebce nie miała. W pierwszej ciąży nie było czegoś takiego... [emoji23]

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
No to nieźle :D
Ja nie zapomnę jak po posiadówce z baru wracałam z koleżanką autobusem pełnym ludzi i ona się źle poczuła, zwymiotowała w reklamówkę...oj najadłyśmy się wstydu [emoji14]


usg wizyta 4.04
 
u mnie kuzynka połowa lipca, siostra połowa września i ja połowa października ;)

Moje 2 kuzynki w wrzesien pazdziernik... ja w polowie pazdziernika.. i przyjaciolka koncowka pazdziernika...

No to ten rok owocny bedzie...

W zesym roku 2017... na moim kameralnym malym zamknietym osiedlu...gdzie mieszkaja 52 rodziny...
7 dzieci sie urodzilo.
6 dzieci w 2015 i
4 dzieci z 2014.. i
4 z 2013.
.i sa tez troche starsze... jest ekstra !!! Jak w6jdziemy wszyscy na dwor.. to kazdy ogarnia dzieci ktore aktualnie ma pod nogami... hahaha

Ciekawe ktora do mnie dolaczy w 2018.... wiekszosc rodzila w zeszlym roku :)
 
A tą amniopunkcję to w każdym tyg.można wykonać?

Co jeśli na usg wyjdzie coś nie tak i trzeba będzie rozszerzyć diagnostykę a ja już 14tydz zacznę...ciekawe


usg wizyta 4.04
 
reklama
Do góry