reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja kiedyś weszłam na płot i wbiła mi się sztacheta w usto;) miałam całą twarz zalaną krwią (no trochę ją sobie rozmazałam). Jak mnie zobaczył mój czteroletni brat to zwiał, że go później znaleźć nie mogliśmy. Mama myślała, że może z okiem coś sobie zrobiłam. A jeszcze nie chciałal powiedzieć jak to się stało, dopiero jak mi tato umyl twarz to znalazł w ranie farbę z płotu i wszystko było jasne;) wtedy się skończyło na szwach, ale mi krew leciała/sączyła się bardzo długo.
Albo jak miałam z 5 lat, mój brat (lat 2) podszedł do mnie z tłuczkiem do kotletów i mnie nim walnął gdzieś w twarz/głowę...nic mi się nie stało ( chociaż gdyby się nad tym zastanowić...;)), ale pamiętam krew jak mnie mama myła.
 
No ponoć każda z nas ma lekkie tylozgiecie lub przodozgiecie macicy a to pomaga ja „naprostować”.
Normalnie prostuje się zawsze do 12tc ale spanie na brzuchu trochę w tym pomaga


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
oar8flw178dnjg4g.png
No i super bo ja lubie spac na brzuchu [emoji4]

p19u9jcg9y71ca8m.png


2 wizyta 22 marca [emoji173]
 
Macie patent na szybsze gojenie, ewentualnie zabezpieczenie rozciętej wargi u 3latka? :/
Plaster w spray'u może? A może czy te tzw.stripy zamiast szwów ktoś próbował?



usg wizyta 19.03
Ja je mialam jak mialam konkretnie pęknięta warge i super sie zagoilo, dobrze tez sie trzymaly te stripy [emoji4]

p19u9jcg9y71ca8m.png


2 wizyta 22 marca [emoji173]
 
A przy odklejaniu boli bardzo?


usg wizyta 19.03
Nie, sa cieniutkie a poza tym po kilku dniach sie juz same odklejaja i trzeba zmienic na nowe [emoji4] klej dobrze trzyma ale jest delikatny [emoji846] duzo lepsze to niz, szwy bo blizna wieksza by byla. Ja mialam rozciete tak na kolo 1,5cm. Zemdlalam w szpitalu i padlam na twarz i poszla warga.

p19u9jcg9y71ca8m.png


2 wizyta 22 marca [emoji173]
 
Ja z tego nie korzystam (chociaż może powinnam się przyjrzeć, bo już chyba możemy), ale ten portal jest zwykle rzetelny: Link do: Ulga na internet - ulga - PITy roczne 2017 - internet z ulgą i tam piszą, że faktura nie jest konieczna. Natomiast przelewy muszą być dobrze opisane. Swoją drogą, masz problem z uzyskaniem faktur od dostawcy netu? Jak nie masz u nich jakiegoś portalu z fakturami, to może nieodpłatnie wyślą Ci je na maila?

Nie wiem nie pytalam pi prostu skapnelam sie ze noge juz odliczyc..a nie wiedzialam nabjakich warunkach to ma byc.. musze zobaczyc jak maz tytuluje przelewy.. jak nie teraz to za rok sie rozliczymy...
 
reklama
Niestety podczas upadku przygryzł górną i dolną wargę...krwi było bardzo dużo. Miałam chwilę grozy i nawet na IP myślałam, że znim pojadę.
Schładzaliśmy zimną łyżką ina razie nie spuchło.
Ładnie już przyschło ale jak czymś dotknie, mówi, je...to go boli i na nowo się rozkrwawia. Myślałam, że może jest jakiś super środek ale może faktycznie z dostępem do powietrza szybciej się zagoi.


usg wizyta 19.03

Wiadomo ze mowi ze go boli... przy mowieniu czy jedzeniu.. zobaczysz jutro rano bedzie lepiej....
Taki urok tych 3 latkow :)
 
Do góry