reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Pierwszy raz chcialam ta ulge za internet uwzglednic..ale bez faktur ch6ba nie da rady co??
Same przelewy i umowa nie wystarczy?
Ja z tego nie korzystam (chociaż może powinnam się przyjrzeć, bo już chyba możemy), ale ten portal jest zwykle rzetelny: Link do: Ulga na internet - ulga - PITy roczne 2017 - internet z ulgą i tam piszą, że faktura nie jest konieczna. Natomiast przelewy muszą być dobrze opisane. Swoją drogą, masz problem z uzyskaniem faktur od dostawcy netu? Jak nie masz u nich jakiegoś portalu z fakturami, to może nieodpłatnie wyślą Ci je na maila?
 
Podpowiecie gdzie można w Warszawie wyjść? Jakas kawiarnia z piłkami itp? Gdzie byście poszły z dwulatkiem? Pierwszy jestem w Warszawie co warto zobaczyć my około 2h między 18a 20.
Ewentualnie jeszcze w Galerii Mokotów jest sala zabaw dla dzieci. Ale dzisiaj w tych galeriach pewnie jest dość tłoczno, bo jutro znów niedziela bez handlu.
 
Jak bardzo rozcieta... ?

Bo krwi jak to przy rozcietej wardze sporo leci..ja za pierwszym razem myslalam ze zawalu dostane..no ale to ukrwione miejsce...
Zalezy jak barfzo rozciete... ja nic nie stosowalam... na drugi dzien czerwone i opuchniette..a za 2 ~3 dni sladu zazwyczaj nie ma...
Niestety podczas upadku przygryzł górną i dolną wargę...krwi było bardzo dużo. Miałam chwilę grozy i nawet na IP myślałam, że znim pojadę.
Schładzaliśmy zimną łyżką ina razie nie spuchło.
Ładnie już przyschło ale jak czymś dotknie, mówi, je...to go boli i na nowo się rozkrwawia. Myślałam, że może jest jakiś super środek ale może faktycznie z dostępem do powietrza szybciej się zagoi.


usg wizyta 19.03
 
Dzień dobry dziewczyny [emoji8][emoji8]
Mnie meczy migrena od wczoraj [emoji20]

p19u9jcg9y71ca8m.png


2 wizyta 22 marca [emoji173]
To przez ten wiatr pewnie. Ja wyjdę chociaż na takie wietrzysko na chwilę bez czapki to wieczorem mam ochote sobie zatoki wyrwać, albo w ogole całą głowe odciąć :(
 
Niestety podczas upadku przygryzł górną i dolną wargę...krwi było bardzo dużo. Miałam chwilę grozy i nawet na IP myślałam, że znim pojadę.
Schładzaliśmy zimną łyżką ina razie nie spuchło.
Ładnie już przyschło ale jak czymś dotknie, mówi, je...to go boli i na nowo się rozkrwawia. Myślałam, że może jest jakiś super środek ale może faktycznie z dostępem do powietrza szybciej się zagoi.


usg wizyta 19.03
Mój Mały rok temu spadł z roweru prosto na brodę. Też sobie porządnie rozciął usta, mnie na szczęście przy tym nie było, ratował go tatuś, ale niczym nie pryskalismy/smarowalismy. Przez kilka dni miał opuchnięte i sine to miejsce, ale szybko się zagoiło.
 
Niestety podczas upadku przygryzł górną i dolną wargę...krwi było bardzo dużo. Miałam chwilę grozy i nawet na IP myślałam, że znim pojadę.
Schładzaliśmy zimną łyżką ina razie nie spuchło.
Ładnie już przyschło ale jak czymś dotknie, mówi, je...to go boli i na nowo się rozkrwawia. Myślałam, że może jest jakiś super środek ale może faktycznie z dostępem do powietrza szybciej się zagoi.
Biedny synek! Mam nadzieję, że w nocy nie będzie pękać i rano już będzie lepiej.
 
Yyy właśnie w ciąży niezbyt wskazane za gorące prysznice i kąpiele A już na pewno sauna ! Prowadzi do wad płodu itd.
Napisałam o tym bo mi dzisiaj krew poszła po kąpieli z nosa . Nie duzo ..A gorącej wody nie miałam.
Więc przerzucam się na letni prysznic...

No i to jest zdecydowanie największa bolączka. Ja zawsze polewalam się wrzątkiem :) Mąż nigdy nie chciał dołączyć, bo mówił, że za gorąca i on nie da rady :D No, a teraz niestety już mi prysznice i kąpiele tyle radości nie dają, jak nie mogę sobie posiedzieć pod naprawde gorącą wodą. A odstresowywało to bardziej niż cokolwiek!
 
reklama
Do góry