reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

To jest ten moment, w którym mnie totalnie odrzuca od pizzy :D i szczypiorku.
Jak chłopaki sobie zamawiają, musze wyjść z pokoju - a poza ciążą uwielbiam
Chyba Cię rozumiem...
Zwrot do nadawcy nadszedł szybko i niwspodziewanie. Nigdy więcej. Oregano od dziś mój wróg

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Chyba Cię rozumiem...
Zwrot do nadawcy nadszedł szybko i niwspodziewanie. Nigdy więcej. Oregano od dziś mój wróg

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
Cóż...:D przynajmniej wiadomo czego unikać. Jak mnie ostatnio tata chciał uraczyć sałatką - cały dzień czułam szczypior w domu. Wietrzyłam jak oszalała :D
 
A my oglądamy serial Shameless. Rano zjadłam kawałek strucla z serem, biojogurt, arbuza kawałek i teraz posprzątawszy w kuchni czekam aż Druga Połówka zrobi jajecznicę :-D
Mdło mi czasami i jak jakiś zapach się mnie uczepi to aż mi niedobrze.
Też chciałabym jakiś fajny spacer Ale u nas tak wieje, że mało glów nie pourywa.
Dobrej niedzieli Dziewczyny :-)
 
A my oglądamy serial Shameless. Rano zjadłam kawałek strucla z serem, biojogurt, arbuza kawałek i teraz posprzątawszy w kuchni czekam aż Druga Połówka zrobi jajecznicę :-D
Mdło mi czasami i jak jakiś zapach się mnie uczepi to aż mi niedobrze.
Też chciałabym jakiś fajny spacer Ale u nas tak wieje, że mało glów nie pourywa.
Dobrej niedzieli Dziewczyny :-)

Jest nowy odcinek ?

Ja dziś prawie zwymiotowałam w krzaki na spacerze z psem od zapachu spalin ....:/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
oar8flw178dnjg4g.png
 
reklama
Jest nowy odcinek ?

Ja dziś prawie zwymiotowałam w krzaki na spacerze z psem od zapachu spalin ....:/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
oar8flw178dnjg4g.png

Nie Mona. My jedziemy od 1 sezonu. Zaczęliśmy tydzień temu i właśnie kończymy 4 sezon:-D A który jest teraz sezon na bieżąco ?
Echhh właśnie. Nie ma jak uroki :-D
Jakiego macie pieska ?
My ze schroniska kundelka. To sunia Miszka
 

Załączniki

  • 20180308_181716.jpg
    20180308_181716.jpg
    815,1 KB · Wyświetleń: 84
Do góry