reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Mnie też kazał na brzuchu choć tego nie lubię w przeciwieństwie do gorących pryszniców. Jak w ciąży nie byłam też zawsze słabo mi było jak wychodziłam;-) Ale macie rację trzeba to ograniczyć dla skóry też lepiej bo wrzątek to nic dobrego.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom

A ja właśnie nie żadne w żadnej innej pozycji niż na brzuchu wiec dla mnie idealnie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
oar8flw178dnjg4g.png
 
reklama
Darownizne od najblizszej rodziny, żeby byla nieopodatkowana, trzeba zgłosić w przeciągu 6 miesięcy od otrzymania i koniecznie musi byc przelewem. Jak dostaniesz gotowke do reki i sama ja wplacisz na konto to jest opodatkowana.

Wlasnie mam z tym bajzel wiec dokładnie powtarzam co mi powiedziala pani w us...
Opodatkowanie jest progresywne w zależności od kwoty i wynosi max 7%.
Przy darowiznach gotówkowych masz miesiac na zgloszenie, jak nie zglosisz i bedzie kontrola to jest duza szansa na opodatkowanie rzędu 70%


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Kwota byla powyzej 10 tys wiec zglaszalam do us na jakims druku
teraz jak uslyszalam haslo darowizna..i uwgzlednianie w pit to zglupialam..ale okey..juz mi eyjadnilyscie, ze ja w mojej sytuacji nie musze juz.nic robic
 
Podpowiecie gdzie można w Warszawie wyjść? Jakas kawiarnia z piłkami itp? Gdzie byście poszły z dwulatkiem? Pierwszy jestem w Warszawie co warto zobaczyć my około 2h między 18a 20.
 
Macie patent na szybsze gojenie, ewentualnie zabezpieczenie rozciętej wargi u 3latka? :/
Plaster w spray'u może? A może czy te tzw.stripy zamiast szwów ktoś próbował?



usg wizyta 19.03
 
Podpowiecie gdzie można w Warszawie wyjść? Jakas kawiarnia z piłkami itp? Gdzie byście poszły z dwulatkiem? Pierwszy jestem w Warszawie co warto zobaczyć my około 2h między 18a 20.

Hehe ja juz nie z Warszawy
Ale od urodzrnia do 25 roku zycia tam zylam
W zlotych tarasach masz kulki... a zarazem wszelkie kawiarnie pijalnie cezolady mac donalds etc...
Jest troche ciekawych miejsc..ale teraz o 18 do 20..to zimno bedzie...wiec lazienki etc raczej odpadaja
 
reklama
Macie patent na szybsze gojenie, ewentualnie zabezpieczenie rozciętej wargi u 3latka? :/
Plaster w spray'u może? A może czy te tzw.stripy zamiast szwów ktoś próbował?



usg wizyta 19.03

Jak bardzo rozcieta... ?

Bo krwi jak to przy rozcietej wardze sporo leci..ja za pierwszym razem myslalam ze zawalu dostane..no ale to ukrwione miejsce...
Zalezy jak barfzo rozciete... ja nic nie stosowalam... na drugi dzien czerwone i opuchniette..a za 2 ~3 dni sladu zazwyczaj nie ma...
 
Do góry