reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Witaj [emoji5]. Pewnie że tak [emoji5]. Ja też idę w czwartek na wizytę z wynikami badań . To będzie moja druga wizyta [emoji5] I mam nadzieję że już założy mi kartę ciąży [emoji5].

ny0z5ax.png
To tak jak ja, dostałam od niego kartę ciąży teczkę itd ale pow że założymy jak przyjdę z wynikami, dlatego mam nadzieję że do czw wszystkie wyniki dojada bo on przyj tylko do czw chce iść na wizytę usłyszeć że wszystko ok i mieć już kartę ciąży!

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Kruszynka123 ja też w kwietniu poroniłam :( Ale ogólnie to my łącznie się ponad 2 lata staraliśmy o drugie bobo. Z pierwszą ciążą żadnego problemu nie było. No, ale nieco młodsza byłam :D
 
To tak jak ja, dostałam od niego kartę ciąży teczkę itd ale pow że założymy jak przyjdę z wynikami, dlatego mam nadzieję że do czw wszystkie wyniki dojada bo on przyj tylko do czw chce iść na wizytę usłyszeć że wszystko ok i mieć już kartę ciąży!

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Będzie wszystko dobrze [emoji5]. Ja mam cichą nadzieję że w czwartek u mnie będzie dobrze i że może jutro urolog chociaż na chwilę pokaże mi fasolkę[emoji5] to znów się uspokoje :).

dui731i.png
 
Dziewczyny pisalyscie tutaj już o aplikacjach, powiedzcie mi, czy któras pokazuje dokładnie tydzień i dzień ciąży? Ja mam taką, która pokazuje tylko tygodniami a chciałabym taka dokładną właśnie

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

Preglife kochana . Klikasz kalendarz i masz wszystko
 

Załączniki

  • Screenshot_20180312-123710.png
    Screenshot_20180312-123710.png
    46,2 KB · Wyświetleń: 69
reklama
Do góry